Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » '45-ben még nem volt ismert a...

'45-ben még nem volt ismert a gyalogátkelők fogalma, vagy csak ennyi szabálytalankodó volt akkor is?

Figyelt kérdés

ebben a videóban lépten-nyomon látni hogy a forgalom közepén rohangásznak át az emberek az autók előtt, kanyarokban is, mindenhol, akkor még nem voltak zebrák, vagy amit a felvételen látni az mind szabálytalankodó?


https://www.youtube.com/watch?v=Br8u7u35weA


2021. aug. 31. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
45-ben nem volt még zebra, pár évvel később festették fel az elsőt, Londonban.
2021. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. és addig volt valami szabály az autósoknak hogy mikor hol kit kell átengedni, vagy ez szimpátiára lett bízva akkoriban?
2021. aug. 31. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akoriban ez nem igazán okozott gondot, ugyanis az autók száma töredéke volt a mostaninak, és a sebességek is jóval kisebbek voltak. Simán megfértek egymás mellett, szabályozás nélkül is.
2021. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az látszik hogy elég lassúak, viszont nemrég valaki úgy nyilatkozott hogy New Yorkban a mai napig nem lehet 30-40-nél többel menni, lehet ez már a zsúfoltság miatt nem tudom, de ha igaz, akkor a közlekedés üteme nem sokat változott, csak kevésbé hasonlít pl. egy indiai nagyváros kaotikus közlekedésére
2021. aug. 31. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Írd be a youtube-ra, hogy Hanoi traffic jam. :) És csodát látsz.


Én voltam ott, konkrétan ha európaiként gondolkodsz, akkor a túloldalra csak születni lehet. Ott egyszerűen le kell lépni, meg kell indulni és megtorpanás nélkül át kell vágni az úton. Ki fognak kerülni.

Ja, és sokszor az első alkatrész, ami elromlik az autókban, az a duda.

2021. szept. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!