Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cpi sm/sx 50 hátsó féknél, a...

Cpi sm/sx 50 hátsó féknél, a fékbetétet tartó csapok hogy néznek ki, esetleg befoglaló mérete ismert?

Figyelt kérdés
hozzám került egy, hiányzó hátsófék alkatrészekkel. boltba, de még neten se találtam hozzá semmit. esztergáltatni meg így hogy nincsenek meg, nem tudok, mérete nem ismerése miatt. esetleg az elejében ugyanolyan?

2021. ápr. 22. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A fékbetét furata nem elég kiindulási pont?



(pár hónapja cseréltem egy olasz robogón ilyen vezető tüskéket, az 6mm-es volt. 2000Ft volt egy pár, szóval nem érdemes otthon barkácsolni)

2021. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából azért nem tudom, mert ha annak illeszkednie kell hogy ne lötyögjön a házban a tüske, akkor laikus fejjel gondolom hogy nem mindegy. de megpróbálom azt az utatt, köszi szépen :D
2021. ápr. 23. 07:31
 3/4 A kérdező kommentje:
esetleg egy linket tudtsz dobni? :D
2021. ápr. 23. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az előbbi példánál maradunk: a betét furata, és a tüske külső mérete is ugyan az, akkor nincs szó sem lötyögésről, sem szorulásról. Mindkettő 6mm, teszel rá egy kis egy kis rézpasztát oszt jónapot.

Egy közönséges vezetőszár, fölösleges túlbonyolítani.

2021. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!