Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba szerelhető nyestriasztó...

Autóba szerelhető nyestriasztó müködik? Valóban elriasztja?

Figyelt kérdés
ilyen auchan-ba kapható vagy nem tom müködik? érdemes venni?
2010. aug. 30. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Made in china?:D Miket nem kitalálnak ezek a ferdeszemű rizszabálók...:D
2010. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább valami spray-t vegyél
2010. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
autóra kéne mert fojton összejárkálja és tiszta sár meg össze karcolja meg ilyenek hajnal tájba jöhet szoval spré offos...
2010. aug. 30. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a kocsi alját szoktam, hogy ne rágjon le/el semmit. Esetleg ponyva? Ha kertben tartod.
2010. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező!Én egy nyest vagyok.Elmenekültem, mert zavar a riasztó.Ha veszel, akkor a rokonaim nálad sem érzik magukat jól.
2010. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kutyaszar.Kipróbáltam mindent,de ha nincs zárható garázsod ez a legjobb,és olcsó is.Ja és nem viccnek szántam...
2010. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha a kocsi tetejére kívülre rakod akkor használhat, ha motortérbe akkor még simán összejárják a kocsi tetejét, mert a tárgyakon nem megy az ultrahang. (Az más kérdés kívülre nem igen szerelhető.)
2020. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!