Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 190cm magas embernek jobb...

Egy 190cm magas embernek jobb választás egy supermoto, mint egy naked bike?

Figyelt kérdés
Melyiken lehet kényelmesebben elférni? Mondjuk egy Honda cb 600 f Hornet vagy egy Husqvarna 630?
2010. aug. 30. 10:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy Husqvarna SMR 630.
2010. aug. 30. 10:35
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
mért nem jó egy sima MZ ? amugy meg csakis naked mert a supermotot meg lehet unni és az ember motort nem egy évre vesz a laksszikus meg örök darab és sokkal szebb is ! vegyél triumph bonneville-t !!
2010. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én üldögéltem horneten, de elég kényelmetlennek tűnt. Lehet hosszútávon "betörik", de ha választanom kéne, tuti SM lenne. Bár én inkább enduro/sm felé hajlok, szóval ez is befolyásol. Szerintem ülj fel egyre, nézd meg milyen, hol nyom, ha lehetőséged van próbáld ki, és aztán dönts!
2010. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszi, de valami komolyabb motort akarok, mint egy MZ, meg ez a Triumph se az én stílusom.

Másodiknak is köszi a választ.

2010. aug. 30. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább Hornet. de nekem a Supermotok is tettsznek. nekem az van. igaz, hogy csak 125ös, de supermoto. és egyáltalán nem találom unalmasnak. aki azt írta, hogy ezeket meg lehet unni, megindokolná, miért?
2010. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!