Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik szerint a dacia jó autó...

Akik szerint a dacia jó autó azokkal mi lenne ha beülnének egyszer egy mercedesbe?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 14:05
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Nem én vagyok az első, aki írja, de ez alapvetően nem túl értelmes kérdés. Sok szempont van, ami alapján eldől, hogy egy ember mit tart jó autónak és mit nem: alkatrészek ára/beszerezhetősége, fogyasztás, felhasználás kinézet, korábbi tapasztalatok, a márka megítélése, stb. Nem vagyok nagy autóguru, nem értek ehhez, de ehhez azért annyira sok ész nem kell.
2021. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
62%
Jó, egy 6 éves iPhone 6s meg sok szempontból jobb, mint egy 30 ezres új okostelefon, az átlagember (akinek csak telefonálásra és néhai netezésre kell) mégis az utóbbit fogja megvenni. Ha nem érted miért, akkor veled van a baj.
2021. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
6 év alatt azért egy telefon minden szempontból "kopik" (akármennyire alma van a hátulján). Nem olyan biztos, hogy feltétlen jobb döntés, csak mondom.
2021. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!