Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik szerint a dacia jó autó...

Akik szerint a dacia jó autó azokkal mi lenne ha beülnének egyszer egy mercedesbe?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 14:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván a merci a 10 éves S osztálynál kezdődik :D
2021. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ott kezdődik mivel több is volt/van a családban és az ismerettségi körömben is. Most egy 2012-es full extrás e osztályom van de ez már a 12. mercim.
2021. aug. 9. 14:49
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Azért a 12. mercid, mert az előző 11-en gyorsan túladtál, mikor megtudtad, hogy a házad értékének felét rájuk kellene költened? :D
2021. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 kojee ***** válasza:
91%
Felhasznállás és pénztárca függő. Szerintem van olyan felhasználó akinek egy dacia sokkal jobb mint egy merga= neki a dacia jó
2021. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

Persze, fullos 9 éves E-osztállyal jársz, de a gyakorira posztolgatsz ekkora baromságokat. Persze lehet 9 éves "full extrás" E-osztályt venni Armandóéktól is, akkor már mindent értek.


Nekem van pár hobbiautóm, néhány közülük egész vágyott darab (280ZX, E31), de napi szinten is egy 2014-es X5 40d-vel járok, sok extrával, szép állapotban. Ettől függetlenül jó autónak tartom a Suzuki Swiftet is, meg a régi Toyota Corollát is, ahogy az újabb koreaiakat is, feleségemnek is Hyundai i20-ast vettünk, mert baromi jó autó annyiért, amennyibe kerül. Ha beülnék egy Ferrariba, akkor sem változna a véleményem. Ez egy jó nagy baromság. Látszik, hogy ezt a posztot te csak azért írtad ki ide, hogy valakinek leírhasd hogy a Merci az isten, mert neked van egy 9 éves Mercid ami kevesebbet ér egy új Daciánál. Gratulálok.

2021. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

De szerintem semmi értelme összehasonlítani egy eleve prémium/luxus kategóriás gyártót egy olcsó tömegautókat gyártó másikkal...

Hasonlót a hasonlóval, Mercit a BMW-vel, Audi-val, Jaguar-ral mit tudom én Aston-nal (Aston Martin), Maseratival.

Dacia-t meg mondjuk a Suzukival, olcsóbb Opelekkel, Citroenekkel...

2021. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Azért páran megint ráharaptak a gumicsontra. :D Bár a legjobban azon szoktam röhögni mikor valaki neten bizonygatja, hogy mennyi pénze meg milyen autója van. Igaz itt már elején érezhető volt, hogy szokásos unatkozó kölyök kérdése.
2021. aug. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%
Szomszéd cégnél 10 évig nissanokat láttam. Lecserélték őket dacora. 1 éven bekül mindet elpucolták. Nekem ez meggyőző volt a minőségükkel kapcsolatban.
2021. aug. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%

" ez már a 12. mercim"

Klassz megbízható autókat vehetsz. 10++ évente szoktam új autót venni. Az is megvan a családban ami huszonéves. Barátomnak vannak mercijei, ő sem szokta eladni családban elajándékozza. A legidősebb 20++ éves. Neki 10 éves e-klasse van. Nagyon jó kényelmes autó.

2021. aug. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Rájönnének hogy nem kell nekik olyan, inkább maradnának az 1310TLX-ben. mert a gatyájuk rámenne az állandóan lerohadó német kotla szervízelésére. :D



Nem tudom minek recskázol minden nap egy ilyen dácsiás mercédeszes kérdésben ezekre a kotlákra. Elhiszem hogy odavagy ezért a betegágyakért. de ettől még elég nagy rakás szar mind. Én nem értem meg hogy képesek emberek pénzt adni ilyenért. :)

2021. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!