Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szünt meg a VW GOLF klub?

Miért szünt meg a VW GOLF klub?

Figyelt kérdés

Akartam olvasni a Golfokról és amikor rákerestem a neten akkor kiírta,hogy megszüntek.Miért?

Vannak v.hol másnéven?


2010. aug. 29. 03:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szünt meg: [link] [link] [link] [link]
2010. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél tudni egyébként?

M van egy jó oldal, ami közöl elég sok technikai adatokat (milyen golfba milyen motor/váltó-mettől meddig, színkódok, rádiók, felnik, stb...)

www.doppel-wobber.de

A kép alatti doppel-wobber feliratra kattints, ha úgy van

2010. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem konkrét adatra gondoltam,hanem csak olyan website-ra ahol sok minden van a Golfról,adatok,fórum,vélemények..stb...

Gondolkodom rajta hogy vegyek egy Golfot,de eddig elég vegyes véleményeket olvastam róla(népítélet).

Persze tudom hogy attól függ az ember milyen darabot fog ki.

Régen egyszer vezettem egy 1es Golfot,akkor nagyon szimpatikus volt,de nem tudom hogy amúgy családi autóként(pakolós-utazósként) is megállná-e a helyét.

2010. aug. 29. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, h már nagyon öregek az egyesgolfok. A legfiatalabb is 27éves. Inkább egy kettest, azok se drágák, jobban van hozzájuk alkatrészek, kicsit nagyobbis a kínálat. De ha pakolni kell, akkor jetta, az az mint a golf...
2010. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Golf utazósnak OK, pakolósnak nem nagyon.
2010. szept. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!