Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 4wd állandó...

Suzuki swift 4wd állandó összekrékhajtású v kapcsolható?

Figyelt kérdés

Vélemények róla aki tapasztalta?:)

Olyan autót keresek, ami lehetőleg kapcsolható összkerékhajtású mivel hegyek között lakunk és sokszor nincs eltúrva az út... De szeretnénk használni nyáron is, viszont akkor az állandó összkerékhajtás miatt iszonyatsokat enne nemde?

Nameg persze télen hóautózni is jólenne :P:D

Vélemények?


2010. aug. 28. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Irtózatosan keveset gyártottak 4WD Swiftből, ráadásul azt is csak a régiből.
2010. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen tudom, hogy keveset, és csak a régiből... De én csak annyit kérdeztem (pontorsítva) Hogy a régi 90-es években gyártott swift állandó v kapcsolható összkerékhajtásos...

Esetleg a subaru justy-ról ugyanezeket kérdezném, ha van vkinek tapasztalata! (mivel guyanabban a gyárban gyártották őket...

2010. aug. 29. 01:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Állandó összkerékhajtás és 8liter körüli fogy városban, de szerintem télen terepen is megállja 10ből. Szerintem megéri a 2000 körüliek nagyon jó állapotban vannak.
2010. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Suzuki Ignácból is adtak ki állítólag 4x4 est ami ugyancsak állandó összkerékhajtású 60km/h-ig. 60 fölött ugyanis autómatice szétkapcsol. Ami igazán homokosabb úton is megállja a helyét az Audi Quatro.
2010. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Suzuki ignácból télleg van sok 4X4. de én ugy tudom hogy illen nincs gogy 60Km/h óra felet már csak 2 kerekes. az fix 4X4
2010. szept. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

helló

a hátsókeréknél van egy kar amit ha elforgatsz akkor csak első ha vissza akkor össz... amugy elsőkerekesként ugyanannyit eszik mint a többi... összkerékbe meg 7-8 litert.

2012. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az utolsónak: hibába kapcsolod szét ha a hátsó hajtűs ugyan úgy visszafogja a kocsit csak már nem a motort és így ugyan annyit fog fogyszatani
2015. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!