Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha milliomos lennél, és...

Ha milliomos lennél, és szinte akármilyen kocsit megvehetnél, de melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Mondjuk vállalkozó vagy és keresel havi nettó 4-5 milliót és újonnan vennéd. 80%-ban városon belül mozognál, pár naponta egy-egy hosszabb (100-200 km) út is becsúszhat.


Ha a Mercedesek közül kellene választani, hogyan döntenél?



2021. júl. 28. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

E osztályt vennék. Abban már jól el lehet férni elöl és hátul is, még nem túl nagy a városi forgalomban való manőverezéshez és ad valamilyen vezetési élményt is.

Az S osztályt nem túl nagy élmény vezetni. Egyrészt úgy mozog, mint egy hajó, másrészt sehol nem fér el, harmadrészt minden alkalommal felfordul benne a gyomrom (nem tudom, miért, csak kezdem érezni, hogy nem jó).

A C osztályt ugyan jó vezetni, de hátul kicsi az ülése, a fejtere egyenesen botrányos.

2021. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Inkább AMG GT Coupe, ha muszáj Mercedes-t választani
2021. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
RS... barmelyik....
2021. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Én egy ilyen ML-t vennék. [link]
2021. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Brandon41 ***** válasza:
Ha a pénz nem számítana akkor inkább egy ferrari GTC4 Lusso-t vennék. Az 4 személyes is a csomagtartója is viszonylag nagy, és a lényeg hogy V12 dolgozik benne (aminek k***a jó hangja van). De amúgy a 3 lehetőség között egyértelműen hogy az S osztályt választottam.
2021. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!