Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yarisomnak leért az...

Toyota Yarisomnak leért az alja, hallottam egy fémes hangot közben? Lehet utána bármi gond?

Figyelt kérdés
A murvából kiállt egy csatornafedél. Annak ért neki, úgy elöl középtájt. Hallottam egy fémes hangot. De utána alánéztem.Nem Nem láttam semmit. 2 éves az autó. Lehet ettől bármi baja? A kipuffogón sem láttam semmit, azt is megnéztem, bár én csaj vagyok, baromira nem értek hozzá :) Sajnos nincs normális út ahol lakom és a murva nem egy szinte van a csatornával, kiállt 3 cm. köszönöm szépen

2021. júl. 26. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

igen, lehet

alá kell nézni, nincs más megoldás

2021. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha látható/hallható hibát nem tapasztaltál azóta, az autó alatt semmiylen szivárgás nyomát nem látod, akkor nem lehet baj. Lehet hogy egy kicsit meg lett nyomva alul valami (pl. a kipufogó), de az magában nem gond.
2021. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van cascom amúgy 😊
2021. júl. 26. 20:06
 4/7 krwkco ***** válasza:
100%
Többnyire a kipufogó szokott leérni, és mivel rugalmas felfüggesztésű, nem szokott semmi baja lenni. De ha nagyon aggaszt, vidd el egy közeli maszekhoz. Felemeli és megnézi egy pillanat alatt.
2021. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármi lehet.

A legegyszerűb a valami horpadt, görbült, pl. kipufogó vagy küszöb.

Ott van és kész.

Ha már a katalizátor kapott egy maflást és cserélni kell, az már árban húzósabb.

Amennyiben egy gátló alsó felfüggesztését, vagy stabilizátor kart sikerült megütni, akkor éreznéd hogy lóg a futómű.

Még rosszabb, ha a motor vagy a váltó alját csapod oda....

Amúgy fölösleges rémüldözni, rá kell állni egy aknára vagy emelőre és megnézni, hogy mi sérült.

Addig csak értelmetlen agyalás............

2021. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ma mentem vele, semmi hibát nem tapasztaltam.
2021. júl. 27. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy semmi viszont te írtad, hogy egy fémes csattanást hallottál.

Nem akarlak győzködni de egy alánézés nem sok idő és az ördög nem alszik........


(én már csak kíváncsiságból is alámásznék)

2021. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!