Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet menni egy Simson S51B-ve...

Lehet menni egy Simson S51B-vel hosszútávon napi 50 km-t?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, hogy írt egy srác és azt írta, hogy napi 50 km-t szeretne vele menni, mondjuk 5 hónappal és 22 nappal számolva az 5500 km, nem sok ez egy Simónak?

És mi van, ha útközbe lerobban?


2010. aug. 28. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Simsonnal ki lehet menni a világból, nekem is az van. Nem tudom honnan vesztek ilyen hülyeségeket! Nem robban csak le úgy, ha karban van tartva.
2010. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én évekig 30 km re jártam vele naponta,ez oda vissza 60 ,és semmi baja nem lett tőle
2010. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi 110-120 km-t mentem vele futárként, városban, több tucatnyi megállással. Csak tankolni kellett. Persze nem húztam mint az eszetlen, normálisan közlekedtem. Nem csak "szezonálisan", hanem télen is, két évig. Számold ki a kilométert...
2010. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bírnia kell ha rendbe van rakva a motorja.
2010. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet... ha normálisan karbantartod... egy ócska agyongyilkolt csörgőkígyóval nem indulnék el munkába, mert lehet hogy másnap nem kellene már odamennem:P

A sajátommal el mernék indulni... 1-2 hete csináltunk egy kb 70-80 km-es túrát... ( úgy indult, hogy átnézünk a szomszéd faluba:D) 2x megálltunk pihenni a motorok miatt ( mert itt azért vannak hegyek, emelkedők)

Enyémen 17-es lánckerék van tök gyári... átlagtempóban szeritnem lehetett vele menni 60 km/h-t úgy hogy nem melegszik túl, és alig eszik...

A másik simó egy kicsit tuningosabb ... 150e lett ráköltve 70/4f babettagyujtás... annaka z utazója inkább 70 lett volna de tökéletesen birta az én tempómat is...

Szerintem bírná, bár én inkább vennék a helyedben egy suzukit vagy egy nagyobb robogót...

2010. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bírná, énis eljáok vele suliba és az napi 50 km.

Még soha nem robbantam le vele.

Szar kondenzátorral, meg gányolt karbival hazahozott már 70 kilométerről is szóval én megbíom benne, kiérdemelte.

2010. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Simok nem szeretik ha állnak viszont annál inkább ha mész és szépen karban tartod :D.Csak ápold !Ha 30 évnél öregebb lesz az 35 éves is .
2015. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!