Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1995-ös Suzuki Swift...

StyleXX kérdése:

Egy 1995-ös Suzuki Swift 1.0-ba mennyire nehéz belerakatni egy 1.3-as motort? A papírozásra gondolok :) Meg kb. mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Közepesen nehéz.
2021. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
inkább vegyél egy 1.3-as autót :D biztos olcsóbb mint most átépíteni, papírozni, stbstb.
2021. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mit jelent az hogy közepesen nehéz?


Sajnos nem tudok újat venni, mert már kb. 500k-ba van az autó, már nem akarom eladni, teljesen fel lett újítva. Csak kicsit erősebb motort szeretnék bele

2021. júl. 24. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"mert már kb. 500k-ba van az autó"


Átépítésre, papírozásra nyugodtan rá számolhatsz mégegyszer ennyit.

2021. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyen sokba kerülne? :O
2021. júl. 24. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy típus azonos motor mehet bele pl ha ezres akkor ezres motort rakhatsz bele de azt is csak úgy, hogy van a motorról adásvételid stb. Nagyobb motort szerintem nem fogod tudni le papírozni. Ha le is lehet az biztos, hogy utánna kpm ben fogják ellenőrizni. Mert ugye ez át építésnek számít.
2021. júl. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A típusazonos azt jelenti, hogy ha szerelték azt a típus 1.3-as motorral akkor le lehet papírozni. Az már más kérdés, hogy 500 ezer biztos, hogy lenne a papírozás is és szigorított vizsga.

Talán átépítési engedély is kell meg szakműhely szerelheti be.

Motorról kell az adásvételi.

Illetve szerintem erősebb motorhoz kell esetleg az 1.3-asnak a váltója is de nem ismerem a típust.

2021. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!