Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Óriási véletlen, vagy emberi...

Óriási véletlen, vagy emberi gonoszság, ha többször is akkor romlik el az autó, miután vizsgáztatáson járt?

Figyelt kérdés

Két éve elvittem a kocsit vizsgáztatni (nem volt semmi baja), néhány nap múlva pedig már nem indult be. Elfordítom a kulcsot - és semmi.

Az akku új volt. Önindító? Mint kiderült nem, valami törés a kábelben, mondták, a saru közelében. Kicserélték.

Oké, 2 évig semmi probléma, pár napja megint vittem vizsgáztatni, átnézték (találtak javítani valót, rozsdásodás).

Megint nem akar indulni ... Nekem ez már marha gyanús. A kocsinak évekig semmi baja, de miután a műhelyben járt, még 1-2-szer beindul, utána nem.

Szerintetek?



2021. júl. 20. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

"de miután a műhelyben járt, még 1-2-szer beindul, utána nem."


Biztos időzítették a kábelt, hogy 1-2 nap után szakadjon már el😅

2021. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vizsgáztasd másnál.
2021. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2: Nem vagyok autószerelő, ezért el tudok képzelni olyan törést, érintkezési hibát, ami csak pár rázkódástól jön elő.

Érintkezik, elindulok a műhelytől, út közben szétrázódik, amitől még megy, de otthon legközelebb már nem indul be. (???)

2021. júl. 20. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlen. És még csak nem is mondanám óriásinak.
2021. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

1-es simán meglehet annyira hajtogatni egy kábelt hogy végül a rázkódástól törjön, nekem is ezt csinálta a helyi nagymester.


Amúgy kérdező mindenképp vidd máshova az autódat.

2021. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Majd pont ilyenekkel fognak szorakozni, hogy kábelt hajtogassanak. Hidd el van jobb dolguk is, mint a vizsgara jott autokkal szorakozni.
2021. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy az adott szerelőnek szimpatikus akkor de, fog vele szórakozni.
2021. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 D. Brasco ***** válasza:
36%
Kérdező,nincs neked üldözözési mániád?
2021. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!