Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai i10 vagy suzuki swift...

Hyundai i10 vagy suzuki swift 2018 érvek ellen érvek?

Figyelt kérdés
Főleg városban használnám, de nem tudok dönteni. Köszönöm a válaszokat.

2021. júl. 9. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha főleg városban használnád, eleve automata váltós kell.

A többi tökmindegy.


(nekem automata szwiftem van, mert itt a Budapesti dugóban nem vagyok hajlandó állandóan a kuplungot taposni...pláne egész nap)

2021. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

#1 Azért az a "kell" egy elég erős túlzás... :) Én az olcsó / gyenge autók automata váltójától dührohamot kapok, annyira gyűlölöm őket. Valószínűleg nem lehetek ezzel egyedül, mert amikor a MOL Limo indult az első benzines VW Upok mind automata váltósak voltak, gondolván hogy városba majd az biztos jobb lesz, de annyian panaszkodtak rájuk, hogy utána inkább elkezdték őket kéziváltóval beszerezni. De ki lehet próbálni náluk pl. a Kia Picantot automata váltóval (ami az i10 műszaki rokona), én múltkor megtettem, hát nem sok köszönet volt benne. Lassú, rángat, kiszámíthatatlan, borzalmas.


Szóval én olcsó kisautó kategóriában ezerszer inkább egy kéziváltósat vennék városba, mint automatát, kuplungozás ide vagy oda. Az eredeti kérdésre válaszolva meg a Swift nekem jobban bejön, de ez tök szubjektív.

2021. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Nem egy kategória. Pl. a suzukiban 2 irányban állítható a kormány. Hosszabb, szélesebb. Az is egy minimal auto. Az i10? Próbáld ki mindkettőt.
2021. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csakis automatát. Nem csak városba. Automata swiftem van van. Kiváló. ( az autó színvonalához képest ) Az fikázza akinek nincs rá +600.000 pénze. ( irigység )
2021. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: ezt az "aki nem ért velem egyet az irigy" életszemléletet sem kell túlzásba vinni, elég erős duplagondol kell ahhoz, hogy a #2-es válaszomban említett személyes tapasztalatot irigységnek könyveld el. Különösen az olcsó autók kategóriájában kell megfeszíteni magad ehhez. :) A magasabb kategóriás autók duplakuplungos automata váltóját én is szeretem, no meg lassan mással nem is lehet kapni erősebb autót.
2021. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hyundai i10 mellett döntenék. Ültem/vezettem már mindkettőt. Nekem sokkal több vezetési élményt adott az i10, pedig a legkisebb, de pörgős 1.0 sima szívóbenzinest vezettem. Kényelmes is és a csomitere is elég tágas.
2021. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy kis élénk motorok. Viszont úgy érted, hogy kategóriájában tágas a csomagtér?
2021. szept. 6. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van, kategóriájában elég tágas 250 liter körüli lehet. És a hátsó üléseken is el lehet férni normálisan és van fejtér.

2012- gyártottról beszélek, nem a legújabbról, mert az valamivel kisebbre sikerült.

2021. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!