Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet ebből baj? (bővebben lent)

Lehet ebből baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma egyik haveromat egy hegyre viszonylag meredek uton, lassan (30cal, de nem is tudtam volna gyorsabban menni) felvittem rendes úton kb 3-4kmert. Lefele gurultunk. Együtt vagyunk kb 130kilo. Kymco agilitym van, 50ccm-es. A kérdés az, hogy lehet-e eből vmi baja a motornak. (lehet hülye kérdés, bocs akkor csak viszonylag uj a motor a jogsi is és semmi tapasztalatom, csak felvittem mert vészhelyzet volt.) Már ki van véve a folytás, kb 1400km van benne. Szerintetek?
2010. aug. 26. 22:00
 1/8 anonim válasza:
Hát attól függ erőlködött - e a motor alattatok .
2010. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyszer már nem is tom miért, talán kíváncsiságbol csutkára huztam a gázt, nem ment többet 30nál, és akkor volt vmi erőlködés hangja, na onantol 20-25km/óra. akkor már szerintem nem volt erölködös hangja, az tény h pörgött, de nem veszesen.
2010. aug. 26. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
A kuplung lehet, hogy kapott.
2010. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
robogorol beszélünk, automata váltos...
2010. aug. 26. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És abban nincs kuplung?:D Dehogynem,minden váltó kelléke.Ha túlmelegedett a motor akkor lehetett baja.
2010. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja oké:D amatőr vagyok nem értek hozzá sajna:D. Nem hiszem hogy túlégethettem volna, mert igaz, léghütéses de kb 5perces útról beszélünk...annyi idő alatt el tudom cseszni a kuplungot is (még ugy is h nem mentem csutka gázon, sőt annyival se mentem amennyivel még ment volna)
2010. aug. 26. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
kuplungot egetted az tuti
2010. aug. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mondjuk belegondolva nem volt annyira meredek, rendes szerpentin ut fel a hegyre...ahol autok is járnak...
2010. aug. 29. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!