Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a nagyobb autó? Hyundai...

Melyik a nagyobb autó? Hyundai i20 (2020)vagy peugeot 208 (2019)?

Figyelt kérdés

A hátsó üléseknél a lábhely és a csomagtartó mérete érdekelne.

Köszönöm!



2021. júl. 2. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Hyundai i20
Peugeot 208
9 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóba jött még közben a peugeot 308 is. Ezek közül az a legnagyobb, igaz?
2021. júl. 5. 20:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal segít az ilyen összehasonlításokban: [link]
2021. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Barnabas333 ***** válasza:
34%
Hyundai sokkal megbízhatóbb. Ma reggel láttam, hogy kiröhögték a 208at a kereszteződésben mert rángatott ezerrel...
2021. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3# de ezt hogyan kell elképzelni, hogy rangatott a Pözso a kereszteződésben? A régebbi vagy az új 208-as volt e? Kihagyott a motor vagy nem kapott elég benzint (nem vagyok műszaki zseni, ezért is érdekelne a szitu)? S hogyan röhögtek az emberek, addigra kialakult egy kisebb néző közönség?
2021. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
UI azért inkább én is a Hyundai-t választanám, ha telne egy vadiúj kocsira...
2021. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

-Egy új 208 nem fog rángatni a kereszteződésben

-Amúgy sem érzem reálisnak, hogy ezért "kiröhögnek" bárkit, ez tipikusan a zuhany alatt elképzelt szituációnak hangzik

-Ettől függetlenül az i20 az ár/érték arányban jobb autó, cserébe a 208 szebb

2021. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Barnabas333 ***** válasza:
Kb. 5-6éves lehetett. Nem tudom, lehet rossz benzint tankolt. De kollégámnak meg az annyi idősnél a rugó tört szét a parkolóban... A belső sávban állók röhögtek én mentem át a zebrán. A rángatás miatt egyedül a 208as ment át a zöld végére indult meg az autó. Lehet azt hitték biztos az illető indult rossz sebességből?
2021. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hyundai nagyon megbízható autókat gyárt. Hahun múltkor láttam fennt egy szívóbenzines i30at 880.000km volt az órájában. Működőképesen, eredeti motorral.

Kiskocsi kategóriában i10 is szuper gép és még hátul is el lehet benne férni, plusz csomagtér is viszonylag baráti.

Benzinesbe nagy baja nem lehet. Japán autókat is veri már megbízhatóságban szerintem.

I20 is teljesen jó kocsi.

2021. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igaz nem írtam, hogy miért tettem fel a kérdést :) Csak 1 hétre fogjuk megkapni a kocsit, nyaralás alkalmával 1 hétig béreljük, úgyhogy ebből a szempontból a megbízhatósága nekem nem releváns, de köszönöm annak, aki erre is figyelt :)

Külön köszi a kettes hozzászólónak, tényleg hasznos link.

Ja, végül 308 lett :) megy a zöld mindenkinek

2021. júl. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!