Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet csinálni ha egy...

Mit lehet csinálni ha egy áruház parkolójában rácseszték az autómra az ajtót?

Figyelt kérdés
Amikor álltam be, láttam a mellettem levő autón, hogy ez biztos egy c betűs autója lehet, olyan állapotban volt kinézetre, gondoltam nincs veszítenivalója egy ki-/beszállásnál, ezért még javítottam a beállásomon egyet, hogy biztos beférjen beszállásnál, aztán mentem dolgomra. Amikor visszajöttem látszott az autómon, hogy nagyon rábaszta az ajtót. Mit kell csinálni ilyenkor? Rendőrt hívni? Nem hagyott cetlit telefonszámmal, meg semmit, csak a sérülést az autómon. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ő volt, mert eddig hibátlan volt körbe az autóm.
2021. jún. 25. 23:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez a belső végén történt a parkolónak. Egy-egy helyek voltak kihagyva, és kiválasztottam a másodikat. Az volt fura, hogy nehezen álltam be, mert annyira nem hagyott nagy helyet, lehet azért, hogy ne álljanak oda, de ilyet nem lehet. Ez nem bérelt hely. Ettől függetlenül kijavítás után, úgy láttam, hogy be tud szállni aki akar. Legalábbis én biztos be tudtam volna probléma nélkül ott. Fater autóját is nemrég egy ilyesmi alak karcolta össze és érdekes módon ugyanott, mint az enyémet xd
2021. jún. 26. 00:21
 12/17 A kérdező kommentje:
Mármint az ajtón ugyanott.
2021. jún. 26. 00:22
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vásárolj máshol. Nagyon proli helynek tűnik ez így.
2021. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A környék legkúltúráltabb áruháza. Csak az emberek és környék nem a legjobb ezek szerint. De már mindenhol ilyen.
2021. jún. 26. 01:33
 15/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, az élet ilyen, az autók használati tárgyak, kicsit bosszankodj aztán lépj túl rajta, lesz még több ilyen sérülés előbb utóbb az autódon.
2021. jún. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Már mondtam lakatosék mellé nem parkolunk ha látjuk h beáll akkor keressünk tőle 100 méterre lévő helyet
2021. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, benyelted, javíttatod, legközelebb nem állsz be rohadvány autó mellé, ha tudod mire lehet számítani
2021. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!