Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet csinálni ha egy...

Mit lehet csinálni ha egy áruház parkolójában rácseszték az autómra az ajtót?

Figyelt kérdés
Amikor álltam be, láttam a mellettem levő autón, hogy ez biztos egy c betűs autója lehet, olyan állapotban volt kinézetre, gondoltam nincs veszítenivalója egy ki-/beszállásnál, ezért még javítottam a beállásomon egyet, hogy biztos beférjen beszállásnál, aztán mentem dolgomra. Amikor visszajöttem látszott az autómon, hogy nagyon rábaszta az ajtót. Mit kell csinálni ilyenkor? Rendőrt hívni? Nem hagyott cetlit telefonszámmal, meg semmit, csak a sérülést az autómon. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ő volt, mert eddig hibátlan volt körbe az autóm.
2021. jún. 25. 23:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az áruházat mindenképp kérdezd meg, van-e kamerafelvétel és ne töröljék, mert lehet, hogy rendőrségi ügy lesz. Igyekezz, mert amúgy pár napon belül törlik.
2021. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt neked kell eldöntened, hogy van-e kedved hónapokig pereskedni C-pozitív embertársunkkal csak azért, hogy a végén megállapítsák, hogy nem tudja kifizetni a kártérítést, és biztosítása sem volt.
2021. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyesmit, de ha van elég hely, akkor miért kell elcsúfítani más tulajdonát? Max. akkor nem fért be ha dagadt disznó volt. De arról én tehetek? Megnéztem, a vonalakon belül voltam, sőt, még a másik oldali vonal közelebb volt. Ő parkolt szarul. De befért volna egy normál méretű ember az biztos.
2021. jún. 25. 23:38
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem ez az első eset ebben a parkolóban sérülés, mert a múltkor nem adták meg a jobbkezet és belémjöttek(másik oldali ajtó) és ezért kellett egy ajtót cserélni. De meg lett csinálva olyanra mintha új lenne. Mit csináljak azzal a parkolóval? xdd
2021. jún. 25. 23:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De tudod hogy ők vagy véznák mint a szopott ropi (amíg fiatalok) vagy dagadtak mint a zsírdisznó (amikor idősebbek). Köztes állapot nincs. És azt is tudod, hogy nincsenek tekintettel másra vagy más tulajdonára. C-typeoknak jobb ha legalább 10 méteres körzetébe se mész, mert csak a bosszúságot okozzák.
2021. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja meg ma is üres parkolóhelyeken jött volna át egy autó kifele menet(záró vonalon keresztül), mondom azt hiszi jobbkezes, ahol nem is jöhetne keresztül, ezért óvatos voltam. Itt már bármit el tudok képzelni komolyan. Következő az lesz, hogy rallyznak a parkolóban...
2021. jún. 25. 23:50
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 igazad van, ezért sem fogok soha új autót venni. Mert oké, hogy én tudok vigyázni rá, de mások irigységből direkt megrugdossák vagy hasonlók.
2021. jún. 25. 23:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Hogy állapítottad meg az autóról, hogy cigány a tulajdonos? Nem vagy te egy kicsit (nagyon) náci?
2021. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2 féle cigány van autó szempontjából, az új mercis és a közútra nem alkalmas autóval rendelkező(vagy csak éppen hogy). Ez az utóbbi volt.
2021. jún. 26. 00:00
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

És nem volt sehol máshol hely a parkolóban? Pont ilyenek miatt én a parkoló távolabbi végén szoktam parkolni, oda csak azok állnak, akik szintén vigyáznak a kocsijukra. Nekem megéri az a pár perc séta.

Mindenki más ott tipródik az áruház bejárata előtti pár méteren.

2021. jún. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!