Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabályos ez az index, ez...

Szabályos ez az index, ez lesz az új divat?

Figyelt kérdés

Ma reggel láttam egy újabb Seatot, pont velem szemben indexelt. A fényszóróba integrált sárga indexlámpával felváltva villogott lent a ködlámpa fehér fénnyel?

Ez direkt ilyen? Szabályos így? Vagy valami utólagos mókolás, esetleg műszaki hiba?


2021. jún. 24. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fehér fény a drl. A gyártó az irányjelző működtetése közben, halványítja, vagy le is kapcsolja a drl-t, hogy jobban lássad az index fényét.
2021. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de ennyire nem vagyok sík a témához! Az én autómban is van gyári ledes drl. Ez fehéren világít, indexeléskor lekapcsol, jobban mondva ez vált át sárga villogó fényre. Itt nem ez történt.

A lökhárító alján lévő nagy halogén lámpa villogott felváltva a fentebb lévő szintén halogén indexxel. Én még nem láttam ilyen megoldást.

2021. jún. 24. 08:34
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Akkor az zárlatos volt. Nincs ilyen megoldás.
2021. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nincs ilyen megoldás. Ott nagy valószínűséggel kontakt probléma van ami lehet akár gyári hiba, de lehet az is hogy a tulaj piszkálta azt a részt és ez lett a vége.
2021. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az idiotizmus legújabb gyöngyszeme amikor az egyik első lámpából másikat csinálnak. minősített eset volt már az is amikor a vw boránál a fényszórók belső oldalára raktálk a villogót, nehogy könnyen észre lehessen venni.
2021. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!