Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet így jogosítványom?

Lehet így jogosítványom?

Figyelt kérdés
Most ősszel szeretném lerakni a jogosítványt B és Akorl-ra egyenlőre.De van egy kis gond színtévesztő vagyok.Lehet így jogosítványom?Hallottam olyat hogy lehet csak hivatásos jogosítványom nemlehet kamion,buszs stb.Ez igaz? Előre is köszi a válaszokat :)
2010. aug. 25. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem hivatásszerű gépjárművezetésnél nem kizáró ok a színtévesztés.
2010. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor csak B kategóriás jogsid lehet maximum.
2010. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem.Most beszéltem egyik ismerőssel pont ő is színtévesztő és neki megvan B és A1 most megy rendes A-ra.Nekem leginkább B és A ami fontos hivatásosak nemérdekelnek :)
2010. aug. 25. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Tanuld be újra a szineket.
2010. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azzalvan a gond xD Látom én a szineket de nemtudom megnevezni :D Nagyon szar egy betegség :P
2010. aug. 25. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Zsírozd le a háziorvosoddal és kész... Egyébként nekem nem is tudom hol szűrték volna ki h színtévesztő vagyok-e... mert az alkalmassági abból állt h hello vérnyomás jó a szemed? nem? nembaj... itt a csekk... Egyik ismerősöm színtévesztő de ő minidg mondja h meg lehet jegyezni hha felül világít a lámpa akkor ne menjek, ha alul akkor mehetek:P

Mondjuk a fénysorompónál gondban lennék h fehér v szürke:P

2010. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is színtévesztő vagyok, s van B-s jogsim, úgy tudom hivatásos sofőr nem lehetek de nem is akarok.
2010. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) Hivatásos engem sem érdekel :D
2010. aug. 26. 00:57
 9/9 anonim ***** válasza:
figyelj, ez nem okoz problémát ha alapból tudod a lámpák színeit, felül piros, középen sárga alul zöld!kiegészítő fény lehet zöld vagy sárga, az egy lámpás irányítóknak egyértelműen sárga jelzésük van és mindíg villognak :) pl:zalakomár felé ott egymás mellett kettő van és felváltva villog sárgán.rendőrautón értelemszerűen tudod hogy piros kék,szóval ez a színtévesztés szerintem nem olyan nagy dolog jogosítványszerzésénél :) sok sikert!
2010. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!