Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani erős autókat...

Tudnátok mondani erős autókat 1 millió körülig?

Figyelt kérdés
Olyan autót ami gyári de erősebb motorral mint a golf 3 vr6 vagy golf 3 2.0 gti ehhez hasonlót

2021. máj. 20. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

És milyen komolyabb kanyart akarsz? Szeretem mikor ezzel példálóznak amúgy. Teljesen igazad van. Ezzel nem tudok vitatkozni. Hogy könnyebb autó az izgalmasabb, jobban vezethező, kanyarokban jobban fekszik. Ez valóban így van. És a kevés lóerős autó is gyorsnak érződik. Ez valóban így van.


Nade:

Emberek 99,99%-a büdös életbe nem fog pályára menni, vagy olyan helyen, ahol tudja rúgni a kanyarokat. Lakóhelyemhez a legközelebbi versenypálya szerintem 200 km-re van. Egyetlen egy módon lehet kiélvezni az autót, mint faék egyszerű ember aki nem jár pályanapra, ha egyenesbe rúgod neki. Arra van lehetőséged bárhol.

Vagy hol kanyarogjak vele? Teszkó körforgalomban? Meg az Aldi parkolóban?


Ezért nem szoktam érteni, amikor ezzel jönnek. Hétköznapi használatban, ahol többnyire egyenesen mész, és kanyarokat se úgy veszed be mint az őrült, az egyetlen módja, hogy érezz valamit az autó erejéből az igenis az, ha nyomsz egy-egy padlót és érzed hogy megy, meg tol az ülésbe. És egy 100-150 lóerős autó nem fog beleverni az ülésbe. Hiába megy jól kanyarban. Padlózod és semmi. De legalább jó a kanyarsebessége. Nem vigasztal :D.


Összehasonlítás képpen adott egy 450 lovas Audi S8. Meg egy 200 lovas Toyota GT86. Kakucsringen valszeg a GT86 a nyerő a kanyarok miatt, a súlyából adódóan. Vagy legalábbis nem lesz nagy különbség. Tök jó. Való életben hol tudsz úgy menni, mint a Kakucs ringen? Sehol.

Autópályán meg gyúrod neki a GT86-ot, aztán egy combosabb Ford Mondeo megkúpol :D.


Szóval hiába jó kanyarokban valami. Annak akkor van értelme, ha ki is tudod használni. Városban pedig nem fogsz úgy vezetni... Ha versenypályán kívül vagy, lássuk be igen is úgy tud örömet okozni egy autó, ha elrugod 0-100-at, vagy autópályán meghúzatod kicsit. De nem fog senki nekiállni a városban centizgetni a kanyarokat. (Legalábbis épeszű ember nem) Esetleg driftelsz kicsit üresebb parkolókban. Ennyi. Ezt tudod tenni.


Egy szó mint száz, hiába kanyarodik jól a kocsid, ha nem tudsz élni vele. Egyenesen meg tudsz menni bárhol.

Ha lenyom egy családi kombi autópályán, nem vígasztal az hogy... Hááádeee gokartpályán én nyernék! Oké. Soha nem fogsz pályán menni :D.

2021. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

Ezzel pedig én nem tudok vitatkozni. :)

Van, akinek az a menő, ha egyenesben tud menni az autója. :) Mások vagyunk.

Én szeretem azt, amikor ahogy ma divatos mondani egyenesben megkúpolnak, majd egy kicsit erősebb kanyarban meg azt látom, hogy csúszik le a nagy batár autó a külső íven és veri fel a homokot, én pedig belső íven simán elmegyek mellette. :)

2021. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tudok egy jó IFA-t 950-ért.
2021. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!