Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aksi vagy generátor?

Aksi vagy generátor?

Figyelt kérdés
Ki villant az aksi jel a műszer falon. Majd le állítottam az autót ahogy haza jöttem, de elkelett mennem egy helyre erre út közben le állt az autó. Be bikaztuk, de sajnos csak jóval kevesebb amperos aksi volt. Beindult, de le is állt pár méter után. Majd haza húzták, szóval most töröm a fejem mi lehet.
2021. máj. 16. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Az inkább égett a töltés jelző lámpa.

A generátor biztos nem tölt, de még lehet az akku nem totálkáros.

2021. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem tölt a generátor vagy zárlat van.
2021. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
egyik se ha magától leáll inditás után
2021. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Generátor
2021. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Generátor.
2021. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

“ Ki villant az aksi jel a műszer falon. Majd le állítottam az autót ahogy haza jöttem, de elkelett mennem egy helyre erre út közben le állt az autó. Be bikaztuk, de sajnos csak jóval kevesebb amperos aksi volt. Beindult, de le is állt pár méter után. Majd haza húzták, szóval most töröm a fejem mi lehet.”


Kivillant az akksi-jel a műszerfalon. Majd leállítottam az autót ahogy hazajöttem, de el kellett mennem egy helyre, erre út közben leállt az autó. Bebikáztuk, de sajnos csak jóval kevesebb amperos akksi volt. Beindult, de le is állt pár méter után. Majd hazahúzták, szóval most töröm a fejem, mi lehet.


A két szövegrészletben elrejtettünk 11 különbséget. Minden helyes megfejtő kap egy mezei pirospontot.

2021. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azóta, átjött az egyik ismerősöm és egy nagyobb amperes akksival be bikáztuk. Most nem állt le.

Köszönöm a válaszokat!

Holnap kiderül mi lesz.

2021. máj. 16. 21:21
 8/10 A kérdező kommentje:

Viszont a fék a lámpa folyamatosan világított.

Akkor ez zárlat?

2021. máj. 16. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Az a " STOP " lehet a vészlámpa hogy tilos vele menni.
2021. máj. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az autó hátulján a fék lámpa világított, nem a műszerfal.
2021. máj. 17. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!