Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rejtett hibás autó? Mit lehet...

Rejtett hibás autó? Mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
December 31.én magánszemélytől vettem egy autót ami ki lett próbálva, minden jó volt rajta. Februárba elöjöttek a hibák, elkezdett az olaj csöpögni, nem is foglalkoztam vele mert nem nagy mennyiség. Áprilisban a hűtővíz kezdett el folyni meg a gázolaj. Elvittem szerelőhőz aki megnézte és aztmondta hogy ez piaci autónak lett összerakva...,,kokány munka". hiányzott egy csomó csavar, hengerfejnél meg egyéb helyeken pasztázva volt. Üzemanyag tankon nagy horpadás ami nem mostani. Mind rejtett hiba amiről nem beszélt az eladó. Ebben az esetben lehet e valamit kezdeni?

2021. máj. 13. 15:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szóval te is tudtad mire garancia alatt, azt is leírtam, hogy ebben az esetben nem valószínű, hogy tudná bizonyítani.

Én a kérdezőt akartam tájékoztatni, hogy van ilyen lehetősége is, nem tudom, hogy ezzel mi a bajod, te nem írtad le, nem tudod az összes körülményt, én sem, de van ilyen és ezt megpróbálhatja ha akarja. Nem lehet mindig igazad.

2021. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10/11 Remélem most már jól alszol ,hogy leírtad ezt nekem és ide jöttél okoskodni.


1. Ugyan arról beszélünk ha nem tűnt volna fel nem tudom mi a f*szért irkálod nekem a baromságaidat külön kiemelve nagy betűvel de úgy látom olyan közegben tevékenykedsz ahol ebből értenek csak az emberek,EZ NEM AZ A KÖZEG. Kellékszavatosság helyett garanciát írtam este 10 után fáradtságomban nagy dolog kövezzenek már meg érte, de ott van benne,hogy a vevőnek kell bizonyítani,hogy a probléma már fennállt a vásárláskor és nem utána keletkezett. Szóval örülök,hogy mindenhez értesz mindenben szakértő vagy csak nem sikerült a lényeget megfogni a mondandómban. A kettes,hármas pontra amit írtál ugyan úgy lefedi az én rövid válaszom azt ,hogy a vevőnek kell bizonyítani a dolgokat ami sajnos Magyarországon elég nagy valószínűséggel esélytelen szóval szintén csak egyről beszélünk.

A négyes pontra meg nem válaszolok mert gondolom semmit nem értesz az autókhoz csak itt osztod az eszet ami elég sok szabadidővel párosul úgy látom, több autóhoz volt már közöm mint neked maradjunk annyiban és nem csak abban merült ki,hogy gumitömítés problémájuk van meg olajat cserélek és annyi. További jó okoskodást kívánok!

2021. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!