Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Cordoba 2006 körüli...

Seat Cordoba 2006 körüli modelekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Olcsó a fenttartásuk? Nincs sok fizetésem, ezért kérdezem, most egy 2000 előtti Suzuki Swiftről váltanék, amit annak idején 270ezerért vettem.

2021. máj. 13. 09:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Esetleg ha mindenképp 4-es golf jöhet még alternatívaként, akkor golfos csoportba lépj be. Odaírod mennyiért szeretnél autót venni, és majd az emberek kommentelik az autójukat eladásra. 700 ezer forint körül lehet kapni problémamentes golfot, semmi extra, sima 1.6

1.4-et ebből is kerülni kell.

G astra fogyasztja az olajat, de ha sűrűbben csinálsz olajcserét az meghálálja.

2021. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Hát a mostani 93-as Swiftem is 1.3-as, nincs vele rosz tapasztalatom, autópályán kényelmesen megy 110-el, elvégre a net szerint akár 165 km/h-val is tud menni, bár az enyém kétlem.

Egyetlen problémája, hogy emelkedőn és gyorsulásnál érezni, hogy a motor erőtlen, egy hegyi úton már rendesen szenved.

2021. máj. 14. 12:54
 13/21 anonim ***** válasza:
Ahham. Nagyban segítene egyébként, ha leírnád mennyit szánsz a másik autóra. Ha 400 körül, akkor amit felsoroltam autó bármilyen lehet gondos. Max a focus nem.
2021. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
hát max 800ezer, nagyon max 1 millió, de akkor az már a holdra is vigyen el :DD
2021. máj. 14. 13:49
 15/21 anonim ***** válasza:
70%

800 ezerért patika ford focust kapsz. Szerintem ford fiesta-t is, illetve g astrából is nagyon jó van ennyiért.

Golfból is kapsz ennyiért nagyon jót (de mégsem vennék, túlárazottak, és szerintem nem nyújtanak többet mint egy seat)

Ha golf akkor inkább seat leon/ibiza, kb ugyan azok, csak szerintem szebbek.

Ha nagyobb autó kell akkor ott a skoda octavia is, 1.6 vagy 1.9-el.

2021. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A golf maximum azért érné meg, mert szeretik a fiatalok, nagyon sokáig tartja az árát, ellenben egy pl seat cordobával.
2021. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szóba jöhet esetleg bora, vagy 5-ös passat is. Borából (szinte) a kínálat tetején találod magad 900 körül, ami nem egy negatívum (ugyan ez igaz a 4-es golf kombira)
2021. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Épp most tettek ki golfos csopiban egy kérdést, 800-ért keresnek 1.9tdi illetve pd tdi-t. Biztosan találnál
2021. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne sz@r az 1.4-es benzines? 99-es APQ motorkódos cordobám van és semmi gondom a motorral és úgy egyébként sem. Annyi hogy sűrűbben kell olajat cserélni de ezen kívül semmi. Annyi gondom volt vele hogy a gyári hibás termosztát ház műanyag pöcke beszakadt és ott kellett hagynom a parkolóba amíg elszaladtam alkatrészért amin kijavították ezt a hibát.

Ezen kívül hidrotőkét cseréltem mert későn volt olajcsere amire bizony ez érzékeny, és egy oldalon féltengelycsukló mert szakadt volt a gumi és hamarabb beállt a csapágy. Általánosságban soha nem cserélném egy papírautóra (suzuki) az biztos. Ebben van anyag.

2021. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem Seat Cordoba 1.4 van (99-es piros)szinte patika állapotban, gyönyörű autó imádom de kinőttem valahogy. Ha most kellene venni akkor egy qvajó állapotban lévő Ford focus 1.6-ot néznék és találtam is most egy autós oldalon 480 ezerért.
2021. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!