Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizsgán átmegy?

Vizsgán átmegy?

Figyelt kérdés
Üzemanyag és fékrendszer teljes csőrendszere cserélve lesz, viszont a gyári az fémből van, ha ez rézzel lesz helyettesítve OT vizsgán átmegy?

2021. máj. 12. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem eredeti kerül bele tehát nem fém ami volt benne gyárilag hanem réz akkor nyilván nem fog megfelelni az OT feltételeinek. De ha esetleg gyártották réz fékcsövekkel akkor viszont lehet némi esély hogy átengedik.
2021. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy mire akartál gondolni, de a réz is fém 😀

Egyébként #1-nek igaza van.

2021. máj. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
csak a gyári, eredeti kiadású változat megy át.
2021. máj. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ilyen fajta átalakítással még egy rendes vizsgán se engedik át.
2021. máj. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Itthon rézből gyártja a szervizek 90%, a sima müszakin átmegy. Viszont ate mint gyári beszállito, neki is rézből van a csöve.

Akkor utána járok hogy a környékemen ki tudja legyártani fémből.

2021. máj. 12. 07:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyi eltérés megengedett.

Szerintem lehetséges, hogy ezzel még átengedik.

Szerintem érdeklődj más platformon is, mert az itt válaszolóknak nem hiszem, hogy sok tapasztalata lenne OT vizsgáztatással kapcsolatban.

2021. máj. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Idén 3 OT-s járművet vittem vizsgára. Felkészítéssel & papírozással. Ha komolyan érdekel, és nem csak egy hirtelen hóbort, akkor írj rám privátban.
2021. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!