Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabad még ilyet venni, ha...

Szabad még ilyet venni, ha jót akarok magamnak?

Figyelt kérdés

[link]


E11 Corolla-t, vagy ezzel korabeli Avensis-t? Fekete az autó, szóval kép alapján nem lehet megmondani hogy van-e küszöbe, padlólemeze még egyáltalán az autónak...


Nekem valami biztonságos és megbízható, nem vagy nagyon kicsit rozsdáló autó kellene... Ha ilyen régi se lenne gond, bár azért a biztonságosság már erősen aggályos.


2021. máj. 3. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem aggályos, a rozsdásodást meg helyben meg kell nézni.
2021. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krwkco ***** válasza:

Egy ilyen nem túlbonyolított benzinest életben lehet tartani, ha a motorja nem kopott az olajcserék hiánya vagy a sokkal több kilométer miatt. Ha megveszed, átiratás előtt vidd el kompresszió vagy veszteségmérésre és ha nem jó, add vissza. Jelezd előre az eladónak, hogy ezt fogod tenni. Ha nem hajlandó visszavenni, írj tértivevényes levelet, hogy hibás teljesítés miatt be fogod perelni. De ez csak a pesszimista forgatókönyv, lehet, hogy ezzel nem lesz gond.

Viszont a szerkezetet gyengítő rozsdásodásokat és a szilárdságot érintő megbontásokat még a vételkor le kellene ellenőrizni. Erről mostanában volt egy Totalcar video.

Azt is jó lenne tudni, hogy a tulaj miért adja el. Mi az a hiba, amiből már elege volt.

2021. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na már hiányoztál.
2021. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs szétrohadva, simán
2021. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 miért, és kinek is, mert válaszod nem értem...
2021. máj. 3. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb választás, mintha egy lerúgott BMW-t vennél. Nekem avensis t22 1.6osom van, szerintem hálás kis gépek ha az előző tulaja vigyázott rájuk
2021. máj. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 az előző hat-hét... sajnos ritka az 1-2 tulajos verzió, vagy ha van is, a 2. tulaj 1-1.5 éve vette, és nem véletlen adja el
2021. máj. 4. 06:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!