Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a tűz piros autók...

Szerintetek a tűz piros autók azok nőiesek?

Figyelt kérdés
Ha egy átlagos autóról van szó és nem egy Ferrariról, természetesen...

2021. ápr. 29. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem nőies, de nekem nagyon kirívó. Inkább legyen bordó.
2021. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Feltűnő, hivalkodó szerintem is
2021. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Inkább olyan tűzoltósok.
2021. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem pl. férfi létemre bizonyos autókból kifejezetten tetszenek. Persze nem minden formához illik, kombi Passatot pl. biztos nem vennék ilyenbe. De egy Suzuki Ignisnek vagy VW Polonak pl. szerintem kifejezetten jól áll.
2021. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem egyáltalán nem nőies. Nekem is tűzpiros kocsim van mert: feltűnő tehát könnyen észrevehető ezért alacsony baleseti kockázattal bír. Továbbá nem unalmas mint a többi hullaszállító.
2021. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy Tatra 815 pont nem, egy Fiat 500 már inkább csajos kocsi. De abban sincs semmi, ha ilyennel jár pasi piros színnel.
2021. ápr. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Attól is függ milyen autót nézünk pirosban. Pl a Mazdának a piros színe szerintem nem kifejezetten női.

Itt van pl ez: [link] Első ránézésre nem az ugrik be róla hogy tipikusan női autó, pedig piros.

2021. ápr. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nem. Egy tűzpiros nagy terepjáró elég menő. Pl gle coupe....

Mindenki csak harom szint ismer szinte, fekete, feher, ezust,,, egy turkiz kek is eleg jo szerintem....de. Ahogy irtak elottem is, tipusfuggo

2021. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!