Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tönkre fog menni a kocsim ettől??

Tönkre fog menni a kocsim ettől??

Figyelt kérdés
Benzines kocsi, 1.8-as szívó, dízelként vezetem, tehát 1600-1800 fele váltok. Természetesen mivel 5 fokozatos, hosszabb útnál 2500 fele jár sok ideig mivel nincs 6-os. Városban nagyon alacsonyan kapcsolok sokszor üresbe teszem lejtőn
2021. ápr. 28. 12:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%

csak ismételni tudom magam! Mindenkinek jobb úgy ha nem vezetsz, SEMMIT, egyáltalán! :)


40 percen át lefelé gurulni izzó fékkel biztosa jó móka, nekem már sikerült sík területen is úgy elmelegíteni féket dinamikus közlekedéssel hogy elfogyott a fékhatás :D

2021. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
50%
majmok bolygója
2021. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én még a dízelt is 2000 fölött tartom... bár ez csak 69 lóerős. De akkor is, nem jó annak se a 2000 alatti, hallani meg érezni egyébként mi a jó a motornak és mi nem, ugyanez benzinnél is.
2021. máj. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!