Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi plusz lóra számithatok...

Mennyi plusz lóra számithatok ha az alábbi alkatrészeket kicserélem egy dizel auton ??

Figyelt kérdés

Van egy passat b5 ami 1.9tdi afn motor os. Gyári 110ló. Autó teljesen rendben van és tervezek egy nagy turbot rá rakni (iveco eurocargo gt 22es turbó))meg nagyobb porlasztot(0.26os)és végén egy chippel hozzá irni mindent.

Mivel amiket itt jelenleg felsoroltam chippel együt kb pár százas tétel igy a kérdésem az lenne hány plusz lóerőre számithatok kb ???


2021. ápr. 28. 09:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Esetleg egy vagy kettö!
2021. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés merült fel bennem, a felújítás megvolt előtte? Bruttó 110 Le, ha szerencséd van ezt eléred vele...
2021. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmennyit, sőt, gyengébb lesz. A nagy turbó csak magas fordulaton tudna segítni, dízel meg pont nem ott hatékony.

Ha kevés a teljesítmény, csináltass chip-tuningot. Ez az egyetlen, aminek értelme is van. Kapsz 10-20 plusz lóerőt, többet nem bír úgysem a váltód.

2021. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Megint egy dízeltuningos... istenem hogy nem fogytok el


[link]


biztos ez lenne a cél, csak okosba' olcsón

2021. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Értek már el hasonlóan gyenge motoron +10-20 lóerőt egy sima kompresszorral is (bármiféle átírás nélkül), de kérdezem, akkor miért nem erősebb autót vettél?
2021. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A jelenlegi autó lassan 3éve nállam van. Nincs vele gond és rendszeresen szervizelt is. Csak növelni szeretnék a teljesitményen ennyire egyszerű. Persze nem verseny célból de ha a porlasztó se a turbó nem növelne teljesitményt hozzá irt motorvezérlővel azaz chippel akkor télleg nem tudom mi más segitene az eddig felsoroltak közül.
2021. ápr. 28. 12:11
 7/18 A kérdező kommentje:
Másrészt, az eddigi kommenteltek alapján mindenki egy nagy témaszakértő ez oké leesett. Teljes mértékü "mindenhez is" értő fanok közül olyan komoly tudással rendelkeztek hogy negativan hozzá kell persze kommentelni. De a nagy tudásunkba egy valaki sem tudom egy értékes tervet vagy programot leirni. Persze ne igy,ne oda! Kisebb turbó,nagyobb turbó ideális ide ehhez a motorhoz. Esetleg ne igy csináld hanem elöször valahogy "mittudomén" máshogy ..... Katasztrófák vagytok esküszö! :D :D :D
2021. ápr. 28. 12:18
 8/18 A kérdező kommentje:
4es nem tüntettem fell árat és a megélhetőségem sem !
2021. ápr. 28. 12:19
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ha lenne rávalód akkor talán nem ilyen hülyeségeken agyalnál, hanem vennél egy értelmes, nagyteljesítményű autót :) De én kérek elnézést.
2021. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha rájöttél hogy kevés a dízelcsühögő, akkor add el, és vegyél egy nagyteljesítményű kocsit. ebból a passzát nevű csotrogányból nem volt valami VR6 verzió?
2021. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!