Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kétütemű motorolaj...

Melyik kétütemű motorolaj oldódik a bioetanolban?

Figyelt kérdés
Simsonba tankolnám de az olcsó sz.. ami volt itthon leül az aljára. Lehetőleg pontos márkát típust írjatok és ne a legdrágábbat. Tudom volt már kérdés, de pontos választ nem kapott a kérdező.
2010. aug. 22. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel -gondolom nem tiszta bioetanollal jársz- keverd be az olajat néhány liter benzinbe.
2010. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dellfil ***** válasza:

Az amelyik az etanolban oldódik. A "bioetanol"=etanol. A különbség a termék szennyezettségében lehet csak. Az idegen anyagoktól a "bioetanol" a szennyezettebb általában. Olajoldási képességét nem befolyásolja.

A válasz: mindegyik.


dellfil

2010. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11:30

hülyeséget beszélsz..


Próbáld ki:

2 literes kólásüveget teleöntöd benzinnel, és beleöntesz piros színű Arol 2T olajat.

2 nap után leül az aljára..

2010. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de még mindig nem lettem okosabb.

Nem keveredik mind! Egy olcsóbb fajta 2T volt itthon jól összeráztam egy flakonba és 15 perc után az egész lent ült az alján. Esetleg egy kis útmutatást tudna valaki, hogy merre felé keresgéljek úgy értem, szintetikus, fél-szintetikus, ásványi vagy növényi eredetű 2T olaj lenne a legalkalmasabb.

2010. aug. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!