Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto tető, ajtó újra fényezése...

Auto tető, ajtó újra fényezése esetén mi alapján vásároljak festéket?

Figyelt kérdés

Színkód alapján vagy vigyem el az autót és vesznek róla mintát?


15eves autóról van szó, lehetséges az hogy ha színkód alapján vennék festéket akkor nem lenne azonos az eredetivel, mivel "napsütött" már a festék rajta?


2021. ápr. 20. 16:39
 1/6 crudy ***** válasza:
100%
En szinkod alapjan kevertettem hozza egy 19 eves autohoz,teljesen passzol de a legtutibb az az ha elviszed a mintat de nem az egesz autot mert elhasalnak. Vigyel egy darabot a karosszeriabol, jellemzien tankfedelet szoktak vagy kilincset.
2021. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyári szinkód+ tank ajtó! Tuti jó lesz!
2021. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd a kocsit, es ahhoz kell nezni a kartyat.
2021. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szinkód alapján kevertettem festéket kisebb javításhoz spray-be, de még a szinkód is kétféle árnyalattal volt, inkább kijött az eladó a szinskálával a kocsihoz a parkolóba és hozzá nézte... Nem hiszem hogy ne lehetne a bolthoz közel parkolni, és az a tuti ha hozzá nézik a C oszlophoz, meg az egész kocsihoz a mintát, egy darabja lehet más mint az összhatás... Pl nekem a kilincs fekete műanyag... :) tanksapka ajtó meg lehet hogy már volt cserélve, néha letörik és biontóból pótolják kb azonos szinűre...
2021. ápr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Végül nem bírtuk elvinni a kocsit és színkod alapján lett keverve.

Hát mit is mondjak...újra festés lesz belőle 😂 nagyon elüt a gyári fényezés től sajnos. Saját hibájából tanul az ember.

2021. máj. 9. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:

En mondtam, hogy vidd a kocsit.

Hiaba a szinkod, van kb 20festek gyartorendszer mindegyiknek mas a recepturaja igy mondhatni nincs ket egyforma. Sot markan belul ugyanazon szinkodba is lehet par arnyalat elteres. A szinkod az csak egy utmutato, ha szerencsed van passzol a kartyaminta.

2021. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!