Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? (lent)

Milyen autót vegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen autót vegyek friss jogsival?

Sportosabb jön be nekem de ennyi adnék kb: 300.000 Ft

ez fölött is lehet ne sokkal.


2010. aug. 21. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1200-es zsiguli
2010. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én is ilyen árban keresgélek, igaz nekem kicsit mások a szempontjaim, de sajnos ki kell hogy ábrándítsalak: ennyi pénzért ami talán egyedül jó vétel a suzuki stift. Minden más már nagyon sokat futott, eddig is valami fiatal hajtotta, ergo a bele is ki van hajtva, vagy hulladék az egész. Talán suzukiból kaphatsz még jobb állapotút, esetleg azt tuningolgatod.


Azt se felejtsd el, hogy az autót fenn is kell ám tartani, ami ilyen árkategóriában már majdnem ugyanannyi éves szinten mint az autó ára maga:

- megveszed, eredetiség, átírod (380)

- bizt, telj. adó (100)

- ha önkormányzatnál van valami plusz, akkor az (10)

- utána fizetni a 2 événkénti műszakit (20-40)

- tankolni plusz rendszeres kopó alkatrészek, plusz az időszakosan előjövő zsákbamacska hibák: annyi amennyi

- ha autópályán akarsz menni, akkor pályamatrica, bár ez már nem tétel


Szóval gondold meg, hogy biztosan kell-e ez, mert utána eladni sokkal nehezebb lesz. Ha városban laksz, akkor arra is figyelj, hogy pl BP 90%a fizetős ővezet

2010. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!