Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? (lent)

Milyen autót vegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen autót vegyek friss jogsival?

Sportosabb jön be nekem de ennyi adnék kb: 300.000 Ft

ez fölött is lehet ne sokkal.


2010. aug. 21. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen legalább M3-as BMW-t. - irónikus voltam, majd jön a BMW-s kollega, és kiokít. Javasltom szerint, ha 300-ad van rá akkor valami suzuki szerűséget vegyél, azokkal nem sok baj van, és olcsó az alkatrész is, ha netalántán mégis kell bele valami. Ha sportosat akarsz, fizesd meg, ne 300 ezred legyen rá. (kapásból 17.000 az eredetvizsga, köbcentinkét 18 forint az átírás. 4000+4000 a törzskönyv, és a forgalmi, valamint friss jogsisként a biztosítás sem lesz olcsó. Én nem akarlak rábeszélni semmire. felőlem vehetsz szarrá rohadt Astrát, vagy Fiatot ennyiért.)
2010. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én akarom elsőnek írni h Astra-t :D
2010. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hmmm nem sikerült...

Amúgy 6+6 a forgalmi+törzskönyv

2010. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
utolsónál a pont, :D de tényleg ne vegyél "sportos" kocsit emr tmind fiatalok kezében volt és gyilkolászták. F astra esetleg 2-es golf
2010. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hello! Én suzukit vennék, swiftben is van a gti, ami egész jó verda. Esetleg régebbi civic-ek, opel corsa vagy tényleg esetleg audi80 (kicsit nagy fogyasztás, de nagyon kényelmes, erős, gyors, megbízható de ez ilyen árban zsákbamacska, tehát erősen ajánlott még egy 200-at gyűjtened, így hosszabb távon is jól járnál. Még ajánlanám a Daewoo-kat, abbol is a lanos, vagy a nexia, nekünk 8évig volt lanos és csak kipuff dobot cseréltük, nagyon megbízható, igaz egy 7-7,5 litert meg is evett (100le+chiptuning). Igazábol 500 alatt tényleg óvatosnak kell lenned ,inkább "normál" autót vegyél, és kerüld a 3F-et!! (francia,ford,fiat)-persze ezek sem rosszak, de nem ebben a kategóriában! Szerintebb szebb az utcán egy csillogó-villogó gyári kisautó, mint egy s szakadt házilag barkácsolt bodykittel, sparco matricával, egyedi rohadással rendelkező járműszerűség.
2010. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos hogy Suzuki legyen, akkor SEAT Ibiza, az első generációból. A Porsche-féle motorok elég sportosak benne, a FIAT-félékkel nem nagyon érdemes foglalkozni.
2010. aug. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Suzukit inkább ne. Mercedes 124w vagy Seat Ibiza.
2010. aug. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
300-ból vehetsz vmi lepusztultabb e30-ast esetleg 3000ccm-s opel omega A-t, 2-es golf vagy valami régebbi honda civic. Vagy fastrát, bár azt nem tudom mennyiért adják mostanság.
2010. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy fiat bravo is jó autó. Városba sportos, simán lehet gyilkolni, mert bírja.
2010. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Golf 2 dízel!

Ne a sportosságra menj mert elég bután néznek ki a kis doboz kinézetű sportkocsik4

A Golfoknak legalább időtálló formája van és szerintem soha nem megy ki a "divatból"!

Esetleg ha valami fiatalabbat akarsz akkor Suzuki!

2010. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!