Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a karburátorral...

Szerintetek a karburátorral lehet gond? Volvo 440-ről lenne szó.

Figyelt kérdés
Van egy 1989-es, 1.7-es Volvom ami még karburátorral van szerelve. Ha esetleg valaki már tapasztalt olyat, hogy balra kanyarodáskor az autó elkezd fulladozni, olykor le is áll akkor legyen szíves megosztani velem, hogy mitől lehet ez a probléma az én autómnál. Kiérve a kanyarból fekete füstöt nyom, aztán újra felveszi a fordulatot. Az én elméletem szerint sok üzemanyagot kaphat. Előre is köszönöm a segítséget!
2010. aug. 21. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Karburátorhibára inkább az alapjárat ingadozása, vagy épp hiánya utalhat vagy, hogy nem gyorsul.

Minden egyéb a gyújtás vagy egyéb villamos.

2010. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alapjárat normálisan van, talán egy nagyon pici ingadozás előfordul, de alig észrevehető csak ha nagyon figyeli az ember. Gyorsulással semmi gondom, jól gyorsul, csak ha padlót adok neki, akkor ránt egy picit aztán elkezd szépen húzni.
2010. aug. 21. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!