Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy legyek jó crossmotoros?

Hogy legyek jó crossmotoros?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 4 ütemű 125 cc-s crossmotorom van.Nemrég kezdtem el crossozni és kérdezném h h érdemes haladni pl.: farolás aztán ugratás ilyesmikre gondoltam
2010. aug. 21. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg gyakorlással. Farolásnak sok értelme nincs, inkább tanulj meg rendesen kanyarodni, aztán ugratni. Esetleg ha akarsz valami látványosat akkor egy kerék meg stoppie.
2010. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azzal el ne kezdj komolyabb terepeken menni...még a végén beragadsz a sárba és ottkell hagynod. Előtte cseréld le egy 125 2T-re Pl YZ 125 v CR 125


Milyen motorod van??? XL? XR?

2010. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem a négyütemű még gyakorlásra jó lessz neki ha most kezdi.

1. Tanuld meg a motort rendesen megtartani gyors tempónál szar utakon

2. Tanulj meg a lehető leggyorsabban kanyarodni szar utakon.


Persze ezeket fokozatosan, nem egyből csuma és 120-al végig az erdőn.

2010. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.nak igaza van 125 2t rm,yz,cr


és először nehogy gyorsan kanyarodj xD először tanuld,ismerd mega motort utána jön magától majd egyre gyorsabban mész az emelkedőnek utánna csak aztveszed észre h superman figurát nyomatod sok sikert..:D

2010. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm xD
2010. aug. 24. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!