Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 14 éves vagyok és van egy...

14 éves vagyok és van egy 125cc crossmotorom. Hogy hogy lehet szinteken feljebb és feljebb haladni hogy jó crossmotoros legyek?

Figyelt kérdés
Please fontos lenne , de csak egy hónapja tanultam meg egyántalán motorozni...
2010. aug. 20. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
az sem mindegy most milyen van, de utána egy 250-est lazán elbírsz, ha az meg van utána 450es, de ez csak tőled függ
2010. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már rosszul kezdtedhisz 1 hónapja motorozol és máris egy 125-ös crossal tolod
2010. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bőven elég neked a 125 még sokáig. nem az a lényeg, hogy milyen, mekkora a motorod
2010. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

te hülye vagy b*szmeg...125 ösön tanulni motorozni....

meg a szüleid is hogy engedték......már bocs.

maj úgy jársz mint egyik ismerősöm 17 éves korára össze vissza van varrva, gyógyszereket szed, mert leszakadt a veséje, egyik válla 7 cm-rel lejjebb van mint a másik, mert a mellkasára ráesett a gép....tört ott minden...


Most nem azt mondom hogy simsonon kell feltétlen tanulni, de akkor is valami 50 es gépen, hidd el azzal is lehet nagyot takrani. pl 50 es dt, vagy akármi endúró.


am meg 125 össel olyen jó 1 évet kéne intenzíven crossoznod, hogy megérezd jól a gépet, és utána esetleg feljebb... 250 es , majd 500 as ktm...

1000-s crossmotort csak az vesz aki meg akar halni, ez legyen a szemed előtt....

2010. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs mindenki , egy kicsit félreértettétek , ez egy kinai crossmotor.Nem egy japán vagy ilyesmi h 200-al megy...+4 ütemű és nem 2. 2-esen , max. 3-ason megyek , egy szar úton ami szintén nem crosspálya. Ezek alapján irjatok :)
2010. aug. 20. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:
jah akk ez ien f...s minimotor gondolom
2010. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tán nem zongsen(vagy hogyan írják??)

mert ha az akkor nem nagy, nem motorozok sokat, mert egész héten suli(évközbe), meg addig is max simson, de a 250-es zongsen nem volt nagy eresztész, ugyhogy azzal lazán tanulhat, főleg ha négyütemű

2010. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igy már más, hogy 4T!

arra tényleg jó, hogy megtanuld kezelni a motort, és szerelni is!

1-2 évig bőven elég lesz ez a motor.

ha már tényleg ugy érzed, hogy uralod, válthatsz egy 125 2Tre vagy egy 250 4T re. én a 4 ütem híve vagyok szóval szerintem a 250es jobb.

2010. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!