Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma megyek apával vezetni mire...

Ma megyek apával vezetni mire figyeljek?

Figyelt kérdés
dízeles kocsival megyünk 15 éves vagyok föld úton fogunk próbálni vezetni, mire kell figyelnem ami lényeges az elindulásnál? csak annyi hogy óvatopsan engedjem fel a kuplungot és a gázt annyira nyomjam mint ahogy a kuplungot engedem fel?!
2010. aug. 21. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Elsősorban édesapád intelmeire. Elvégre azért mész vele ;)
2010. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
arra kell figyelni, hogy nem dízeles, hanem dízel. a gyengébb idegzetű válaszolók ezért minimum kinevetnek, de akár az abortusz is előkerülhet egy ilyen vitánál, mint érv ellened.
2010. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor én vezettem apuval ezeket mondogatta: ne bújjak az elôttem lévô kocsi seggébe, lassabban menjek, ha gyalogátkelôhely van buszmegállóval és nagyon lassan, ha busz is van ott, meg hogy ne húzzak nagyon a sávban belülre, mert összekoccanhat a tükröm egy másikéval, hogy kössem be az övet, ne menjek gyorsabban a megengedettnél lakott területen belül. Azt is mondta, hogy sávot váltok, ne csak a tükröt használjam, hanem forduljak is hátra, biztos ami biztos.
2010. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megint én: ezeket ugyan nem föld útra írtam, de úgy is fôút lesz a következô lépés. Sok sikert!
2010. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mivel dízel nem kell annyira tartani a leffulladástól, váltás meg nem egy bonyolult, de mindenben hallgass apukádra...

higgyétek el, nem a fóút lesz neki az következő próbáltatás, hacsak az apja nem akarja eltiltatni a gyerekét a vezetéstől 2 évre...

2010. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kösziszépen :)

jólment xd

2010. aug. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!