Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok olyan szakembert,...

Hol találok olyan szakembert, aki eljönne megnézni velem egy használt autót, és lecsekkolná, mielőtt megveszem?

Figyelt kérdés

Van, aki ilyesmire szakosodott?


A legtöbb autószerelő nem hagyná ott a műhelyét egy ilyenért.


2021. ápr. 9. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Csomóan vannak akik ezt csinálják, én is így mentem (méghozzá nagyértékű autóért), kerestem valakit a neten aki fejre okésnak tűnt, felhívtam, jövő héten mentünk. :D
2021. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig általában autószerelőket kérnek meg, fizetnek nekik pár ezret és szépen átnézik a kocsit. Van, aki viszi a gépét és ha az eladó engedi akkor rà is köti, hogy megnézze van-e valami rejtett hiba benne, amit kiütöttek.
2021. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress egy közeli autószervízt és oda vigyétek el az autót a tulajjal együtt. Ha nincs titkolni valója bele fog menni, ha meg nem akkor amúgy is felejtős az autó. Nyilván ne ezzel kezdd, előtte nézd meg személyesen egyedül, aztán ha tetszik akkor szerelő. Egyébként sem éri meg tizenezer forintokért vinni szerelőt látatlanban, mert lehet hogy olyan gány az autó hogy nélküle is látod.
2021. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rakeresel, hogy helyszini auto allapotfelmeres, es egy tucat pontosan ezzel foglalkozo ceget talalsz, valassz egyet.
2021. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az ha első körben elmész megnézni az autót te magad hogy milyen állapotban van stb... Ha jónak látod, tetszik, megvennéd akkor keresel egy közeli szervizt ahová elviszitek állapotfelmérésre. Ha a tulaj nem akarja akkor tuti van valami rejtett hiba és jobb otthagyni az autót. Ha a tulaj egy szervizhez erősködik és csak oda hajlandó elvinni az is lehet gyanús mert valószínűleg olyan ismerőéhez fog kerülni aki fog egy nagyot kamuzni hogy mennyire jó az autó és ennyi. Ha belemegy gond nélkül akkor túl nagy baj nem lehet, de megeshet hogy egy hiba épp akkor jön elő majd, vagy ha már megvetted és mentél vele egy keveset és akkor jön elő egy hiba.

Használt autó hátrányai hogy bármikor lehet vele gond

2021. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!