Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ideális első autó?

Ideális első autó?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 éves vagyok, 1 éve van jogsim.

Olyan autót keresek, aminek viszonylag olcsó a fenntartása, cserébe néha napján lehet picikét nyúzni is. (Ezalatt a sportosabb vezetést értem, és nem a gumifüstölést vagy társait)

Milyen lehetőségeim vannak?

Körülbelül 700-800 ezret szánnék rá, csak az autóra.

Nem szeretnék egyből a mélyvízbe menni a hatalmas autókkal. (Gondolok itt passat, audi stb)

Nem vagyok profi sofőr tekintve, hogy néha vezettem csak, ezért a papír masinákat ki lőném. És ezzel nem a swift ellen szólnék, de azt majd inkább meghagynám munkába járós lehetőségnek.

Méretileg maximum octavia nagyságú autót szeretnék, de az már tényleg a maximum. Na meg ha egyáltalán belefér az árba.

Jöhet benzines, dízel, 1.4, 1.9 a lényeg, hogy ne legyen lomha, nem szeretnék első autónak egy olyat, amit nem élvezet vezetni, hanem idegeskedsz a lomhaság miatt, értitek.

Volvo, VW, Skoda, Seat teljesen mindegy.

Bocsi a hosszúságért.



2021. ápr. 8. 22:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A sportos vezetést azzal pontosítanám, hogy legyen benne egy kis tartalék előzésre, vagy bármi.
2021. ápr. 8. 22:52
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Golf 4
2021. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem golfokból legalább 1.6 kell de inkább 1.9TDI, viszont nincs rá kevés pénzem? 700 körül nincsenek valami szépek.
2021. ápr. 8. 23:19
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Azt hogy benzin vagy dízel ne az alapján döntsd el hogy melyikből kapsz erősebbet olcsóbban, hanem a használat módja szerint.
2021. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Focus Mk1, 1.6, 1.8 benzin
2021. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzből ne akarj sportos autót. Vegyél fél millióért egy jó állapotú szedánt vagy ferdehátút, a maradékból tegyed rendbe.
2021. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5-ös, ez egy jó tipp, köszi szépen :) úgyis személyes kedvenceim az mk1-2 -es fordok
2021. ápr. 8. 23:43
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát 7 kilóért már szerintem is patika Focust lehetne kapni, az egy 1.6-os benzines motorral, ha nincs még elrohadva, elvileg elég jó élményt tud adni a riválisaihoz képest, és sok is van belőle, tehát nem drága fenntartani sem különösebben. Egyébként csak egy felvetés. Mi nem rég vettünk egy 2003-as Mitsubishi Carismát. Szerintem rohadt jó megjelenésű autó, igaz kicsit nagy, de még azért nem óriási méret.Jó megjelenésű és egyedi, nem jön sok szembe az utcán, ennyiért már a kínálat tetejéből válogathatsz.
2021. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem rossz, az zavar picit, hogy hahun 45 van belőle míg focusból 2500. Kicsit erős a kontraszt és félek az ilyenektől. Colt-ról sok jót hallottam.
2021. ápr. 8. 23:55
 10/19 A kérdező kommentje:
Galant pedig úgymond álomautóm, de biztosan drága a fenntartása.
2021. ápr. 8. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!