Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy '67-es Ford Mustang...

Vettem egy '67-es Ford Mustang autót motorhibásan, forgalomból végleg kivonva. Hogyan legyen tovább a felújítás folyamata?

Figyelt kérdés

Azt terveztem vele hogy veszek egy Volkswagen 1.8T motort bele az alkatrészeivel együtt.


1. kérdésem: Ha sikerül összeépíteni az autót az új motorjával akkor forgalomba tudnám helyeztetni?


2. kérdésem: A hátsókerék meghajtást az hogyan tudnám megoldani? Mert ezek a motorok első kerék meghajtáshoz készültek.


Azért döntöttem az 1.8-as Turbós benzines motor mellett mert nekem elég az a 150LE, és fogyasztásilag és adó-ilag is kedvezőbbek az árak mintha helyrehoznám a gyári motorját. Vagyis másfajta motort nem akarok.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2010. aug. 20. 22:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ha nem gyári motort teszel bele, akkor hozzá se nyúlj.
2010. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj első válaszoló, de azthiszem én normálisan kérdeztem, örülnék ha normális válaszokat kapnék.
2010. aug. 20. 22:48
 3/22 anonim ***** válasza:

akkor máshonnan közelítem meg a válaszadást


mire belekendácsolod, annyiba fog kerülni, mint a gyári


és nincs az az isten, hogy működni fog.

2010. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, én sem leszek válaszadó, mert nem tudom a választ (egy nő vagyok ,imádom az autókat, de ilyen szinten nem értek hozzájuk). De így meg merted venni, h nem is biztos, hogy forgalomba tudod helyeztetni? :) Azért kérdem, mert az öcsém is valami ilyesmiben gondolkodik, de én óva intettem ettől, h forgalomból végleg kivont autót vegyen.
2010. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
bmw donort veszel, vagy valami merdzsót, vagy ami hátsókerekes, és azt próbáld meg szerintem beleépíteni!
2010. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A női válaszolónak üzenem: rokonomtól vettem 300 ezerért, ő örökölte és nem tudott vele mit kezdeni, és nekem pedig megtetszett.


Utolsónak: Bmw-be vagy Mercibe van 1.8T?

2010. aug. 20. 23:46
 7/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszodat, és sajnálom, h nem tudtam segíteni érdemben a kérdésben. Sok sikert a szép darabhoz! :) (a női válaszoló)
2010. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

jézusom mennyire nem értesz az autókhoz


jobban jársz, ha elviszed szakihoz a kocsit, megmondod hogy 150 lovas benzines motor kell bele, és ráköltesz még vagy másfél millát, mire használni tudod.


de hogy válaszoljak az utólagos és borzasztó amatőr kérdésedre: nem, nincs 1.8T sem a bmwnél, sem a mercedesnél. az egy vw konszernes motor.


a bmwnek a régi 2 literes szívó benzinese 150 lovas, a mercinek pedig 1,8as kompresszoros motorja volt, ha jól emlékszem 163 lóerővel.

2010. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62 százalékos, miért vagy ilyen undok és ellenséges a kérdezővel??! Komolyan nem értem. (bocsi az offért).
2010. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

eszem ágában nem lenne undoknak lenni, ha olyanra akarna vállalkozni a kérdező, amit normálisan meg lehet valósítani.


szerintem jobban jár, ha most közlöm vele, hogy fäszságot csinál, mintha 1-2 év múlva, kb 1 millió forint kidobásával ő maga döbben erre rá.

2010. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!