Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudomásotok szerint melyik a...

Tudomásotok szerint melyik a legmegbízhatóbb autó?

Figyelt kérdés
Ami nem luxusautó és legalább 94-es évjáratú.
2010. aug. 20. 20:16
1 2
 11/19 anonim válasza:
Az előzőt támogatom, Nekem Golf 1-esem van de a legmegbízhatóbb az a w124-es Mercedes, benzines, vagy dízel motorral, az mindegy, de az tuti hogy agyonüthetetlen és, ha netalántán mégis tönkre menne, akkor fillérekből meg lehet csinálni:) Remélem segítettem, ez csak egy tipp ;)
2010. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Beviz Elek ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

Jó vicc!:D

Suzuki még ingyen se kellene."


Először én is így voltam vele. amikor az első autómat vettem, akkor apum rábeszélt, hogy Suzukit vegyek (1.0), mert olcsó a fenntartása. Az autó több mint egy évig volt nálam. Összesen egy biztosítékot kellett rajta cseréljek, mert utólag otthon beszereltem a központit és nem bírta ezt. Kicseréltem egy kicsivel nagyobbra és utána nem volt vele gond.


Amikor megvettem, a nívópálca nem ért bele az olajba. Olajcsere után semmi gond nem volt az autóval. Mindig elsőre indult. Volt, hogy 2 hétig nem voltam otthon és senki nem használta. Az autó pöcre indult, mintha azelőtt fél órával állítottam volna le. Nem füstölt, nem ette az olajat. Mivel kicsi a motorja, ezért nyomni kellett a gyorsuláshoz. Néha tiltásig huzattam. Egyáltalán nem volt semmi baja, pedig egy 94-es autónál már sűrűbben öregednek el az alkatrészek.

Láttatok már Suzukit vontatni vagy tolni? Én még soha.


A táblázatból hiányolom a Suzukikat. Nincs sehol sem feltüntetve. Gondolom azért, mert egyértelműen toronymagasan veri a mezőnyt!

2010. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem is 94es Swiftem van, az eddigi autóim közül (Toyota, Mitsu) a legmegbízhatóbb és legkevésbé szervízigényesebb. Nem bántam meg.
2010. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

20:46 vagyok

21:04 nek

Akkor nem kell elhinni!Hidd el nem mindenki vezet úgy mint a vadállat és nem csak úgy tud vezetni hogy tövig nyomja a gáz pedált és ennyi.Megvan kímélve és legalább 300.000-et autó pályán ment és vagy 200 at városban.Ja amúgy egy Mercedesnek vagy egy Bmw nek is simán el kel menni 2-300 ezer kilométert mert az én Suzukimban 190.000 Kilométer van persze én már kipufogót meg féltengely csuklólat cseréltem de még gond nélkül megy!

2010. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lada.
2010. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Na a Lada az egyik legszarabb, ismerős ladáján már szabályos luk volt a rozsda miatt.
2010. aug. 21. 15:00
 17/19 anonim ***** válasza:

ma 14 57 pedig jót írt kedves kérdező.

A Ladánál megbízhatóbb és strapa bíró autót nem találsz.

Havernak 33 éves 2 körlámpás Ladája van és még mindig megy mint az állat és az alkatrészek se drágák hozzá.

Kérdezem én.Hol lesznek 30 év múlva mondjuk a Suzukik vagy a Mercedesek??Bontóba vagy roncs telepen de a Lada még akkor is fog menni köszönhetően az egyszerű technológiának és az olcsó alkatrészeknek.

2010. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem attól megbízható egy kocsi hogy olcsó hozzá az alkatrész.

Amúgy én nem a 20 éves vasakra gondoltam hanem egy 94-95-ös évjárat felettire.

Ebbe nem fér bele se a körlámpás lada, de még a Merci W124 is csak súrolja.

2010. aug. 21. 21:01
 19/19 ledzep ***** válasza:

fiat punto 55 s

6 éve egyszer nem hagyott cserben....persze karban is van tartva

2010. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!