Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómról letört az antenna?

Az autómról letört az antenna?

Figyelt kérdés

Az autómon, a motorháztető mellett volt egy kb 1 méter hosszú antenna. Sajnos v.ki elhajlította, mikor visszahajtottam volna, akkor pedig letört. Lehet ezt cserélni? Hol tudok szerezni ilyen hosszút? 30 éves autó, szerintem gyárit már nem kapni hozzá +ritka, szóval bontottat sem találni.

Örülnék ha lehetne pótolni, mert nekem nagyon tetszett rajta, illetve szeretném megőrizni a gyárias kinézetet.



2021. ápr. 3. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Igen, letört.

Azt nehogy eláruld milyen autóról van szó, mert akkor esetleg tud valaki segíteni is.

2021. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés, 1991-es Chevrolet cavailer.
2021. ápr. 3. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Csoportokba, bontókba, külföldi weboldalakon kezdjél el kutakodni
2021. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt néhány évig amerikai autóm. Elég szívás volt hozzá az alkatrész beszerzés, de e-bay-en a legtöbb dologhoz hozzá lehetett jutni. Viszont jól ellenőrizd a cikkszámot, mert érthet meglepetés.
2021. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

TALÁN. De jól nézd meg, nem vállalom a felelősséget :D

2021. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!