Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wazenal külön be kell kapcsoln...

Wazenal külön be kell kapcsolni a dugoelkerulest?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a legrövidebb utakat keresi mindig.
2021. ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint a rövidet időtávra értettem. Nekem gyakran ad 10 kilométerrel hosszabb utat, de mégis hamarabb ott vagyok
2021. ápr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De úgy tudom van benne olyan lehetőség is ami a dugokat is nézi s elkeruli
2021. ápr. 2. 07:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaaa
2021. ápr. 2. 07:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura hogy vezetett már bele dugoba persze nem tudom nem volt e máshol nagyobb dugo
2021. ápr. 2. 07:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor vezet bele a dugóba, ha még nagyon frissen alakult ki, nert akkor nem tud róla.

Illetve akkor is, ha már a többi párhuzamos út is bedugult.

2021. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell, de amúgy ilyen lehetőség nincs benne, magától kerüli
2021. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy sokszor indokolatlanul elvisz a málnásba. 2 piroslámpa helyett 3 km kanyargózás a hegyen vagy a jobbkezes kertvárosban. Aztán csak gyűlnek a percek.

Az utóbbi időben ha időben észreveszem az aljasságot, inkább maradok a főúton, pár percet szoktam is nyerni.

2021. ápr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, mert nagyon szar útvonalat tervez mindig. Inkább Google Térkép. Azon sokkal jobb az útvonal, csak annyi hátránnyal, hogy nincs traffi figyelmeztetés, de nekem nem akkora baj, mert inkább betartom mindig a sebességkorlátozást. A kérdésre a válasz: nem kell külön bekapcsolni.
2021. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!