Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a jobb választás?

Melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Audi A4 B9 vagy VW Passat B8


Azt mondják egymás rokonai, viszont az Audi drágább, gondolom annyiral minőségibb is. Vagy nem?


Ki melyiken ajánlaná és miért, illetve miért nem?



2021. márc. 24. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Audi A4
VW Passat
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Konszern belüli.

Az Audi embléma,egy kicsit feljebb nyomja az a4-es értékét,pedig használhatóságban semmivel sem tud többet,mint a passat.

+Amennyiért egy normál állapotú a4-et veszel, annyiért már tök jó Passat-ot kapni.

2021. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez teljesen igaz.

Bár az A4 dizájnosabb, modernebb és sportosabb kinézetű, azt is meg kell fizetni.

2021. márc. 24. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:

De ha az ember a technikai oldalát nézi a dolognak,akkor rájön, hogy szinte ugyan azok a motorváltozatok elérhetők az audiban is, mint a vw-ben.

Csak az audiban valami miatt (nem tudom mi miatt) mégis drágább. Nekem személy szerint nem érné meg azt a felárat,amit ki kellene fizetni az Audi "dizájnosabb" kinézete miatt.

De nyilván mindenkinek más tetszik. Én sem mondom, hogy oda vagyok a passatokért,de az Audi is csak egy át címkézett passat.

2021. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 2.7-3.0 v6 tdi a cél akkor az A4-et venném, mivel a passatba nincs ilyen motor, ha nem, akkor passat
2021. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyik sem
2021. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!