Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért gyújtják fel az autót?

Miért gyújtják fel az autót?

Figyelt kérdés

Láttam mostanság eléggé elterjedt az, hogy elő videón közvetítik ahogy XY felgyújtja a hihetetlen nagy összegű saját autóját ... kerdezem én, annyi nézettség növekedést generál ez a dolog, hogy a kár többszörösen is megtérül?!

Már azon gondolkodom én is megcsinálom a 3 éves autómmal ... :D

Ti támogatnàtok egy ilyen idiótát akármennyivel is?



2021. márc. 13. 04:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Túl sok a pénze és már nincs mire költeni de te ne csináld meg szerintem max akkor ha van rá esély hogy vegyél egy másikat de ha tudsz venni másikat akkor se csináld meg szerintem de ez a te döntésed
2021. márc. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Pazarol a világ és én segítek neki! [link]
2021. márc. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
2.:Ezt imádom! :)
2021. márc. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Még ha az fizetne nekem aki fölgyújtja a kocsiját,hogy nézzem,akkor se tenném.
2021. márc. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Állítólag aki felgyújtotta az 50 milliós Merci autóját, többszöröse jött neki vissza a video megtekintések által .
2021. márc. 13. 05:57
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Igazából az övé volt az eredeti ötlet, a többiek csak utánozni próbálják. Az orosz srácot lehozta a világ összes hírportálja, brutál dok megtekintést és új feliratkozót szerzett ezáltal. Aki tudja hogyan működik a youtube-ozás, tudja, hogy teljesen reális, hogy az autó árát többszörösen visszacsinálta. És amilyen marketinget nyomnak mostanában az autókereskedők, simán lehet, hogy valaki még alá is tolt valami luxusautót, hogy használja, ilyen is van. Bár a Mercedes ha jol tudom, nem értékelte annyira az esetet, úgyhogy Mercit tuti nem kapott.
2021. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
8%

[link]

Látszik a fején,hogy kisebbségi.Az ilyeneknek mindegy hogy hogyan és honnan,csak minél több ingyen pénz legyen.

2021. márc. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a videók jól jelzik, hogy elérkezett az emberi civilizáció a végéhez és megkezdődött a hanyatlás.
2021. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

8as

Na kellett egy ilyen nagyon nagy szintű okosság is. Bezzegrégen :))

2021. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ti támogatnàtok egy ilyen idiótát akármennyivel is?"


Nem, az ilyen idióták a saját pénzüket szórják az ablakon....

2021. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!