Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Cabriot válasszak 2....

Milyen Cabriot válasszak 2. 000. 000-ig?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mazda MX-5! És ezt mindenki ajánlja!
2010. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Csak néhány ajánlat, de ha tényleg komolyan szeretnél venni egyet, akkor érdemes felkeresni MX-5 fórumokat! Ők már kívülről fújják, mik a típushibák, mire kell készülni, stb.

Amúgy egyrészt itt van ez, ami egész jól néz ki, de kilométert nem ír, ráadásul a rendszáma K betűs, azaz ~2007-ben helyezték forgalomba. Viszont a tulaj valszeg max félig magyar, szóval egy próbát esetleg megérhet:

[link]

Pont, mint ez, hiszen 1. tulaj (állítólag), viszont itt meg E betűs a rendszám, ami nem végleges, szóval itt is érdemes erre rákérdezni!

[link]

De tényleg keress fel fórumokat, ők jobban tudják!

És Winklernek (aki autós újságíró) szintén volt egy, YouTube-on van is két teszt magyarul MX-5-ösökről!

http://www.youtube.com/watch?v=SrVkdRy6uAc

http://www.youtube.com/watch?v=c7ZkTYydzvM

De van több teszt a TotalCar weblapján is!

2010. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én előző szériás alfa romeo spidert vennék


nem hátsókerékhajtású, mint az mx5

nem lehet neki annyira tolni

nem olyan megbízható

folyton azt fogod hallgatni, hogy hülye vagy, mert olasz kocsit vettél


de


nem tudok elvonatkoztatni 2 ténytől


egy: az előző szériás mx5öt 2 egymást követő évben, az új mx5öt pedig egyszer csak (eddig), megválasztották az év homoszexuális autójának.


kettő: mx5ben én eddig csak kopaszodó, csúnya, ízléstelenül öltözködő, barnult fogú, kapuzárási pánikban szenvedő 40 éves faszit láttam, ha olyan vezette éppen, aki nem illett bele az első tényben meghatározottba...


és megint csak egy kis magánvélemény: az alfa gyönyörű, és sokkal szebb a hangja, még ha nem is megy annyira.

2010. aug. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pont azt akartam kérdezni amit az utolsó válaszoló írt. 19 éves srác vagyok, az mx5 nem túl csajos?

2 éve van jogsim, eddig legtöbbet vw passatot vezettem (ilyent: [link] fater régi kocsija volt, de mióta meglett a jogsim én használom. Nekem tökéletes lenne 1 cabrió mert rossz időbe tudnék mást használni, de a passat menne ha lesz másik autóm.

Ajánlatokat még várok, gondoltam arra is hogy még 1 évet melózok és jövő nyár elején veszek 1 réggebbi Volvo c70et, idén már ugyse nagyon tudnám kihasználni. erről vélemény?

Köszi az eddigi segítséget.

2010. aug. 19. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Akkor meg BMW Audi MB kabriókat nézz.
2010. aug. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok


a volvo eszembe sem jutott, de az elgondolást díjazom, ritka szép formája van, ahoz képest, hogy 4 személyes. amúgy ha nincs szükséged a hátsó ülésekre, akkor nem erőltetném, sokkal nagyobb, ezért tohonyább is, mint az eddig ajánlottak, és többe is kerül


régi merci slk-tól én óva intelek, a fémtetős kabriókat olyan nagy ívben kell elkerülni, ahogy csak lehet.


viszont ha az alfa nem jön be (még mindig tartom magam ahhoz, hogy azt vedd - [link] ezt), akkor van még a bmw z3. [link] íme.


csak a tisztánlátás végett: sem az alfa, sem a bmw nem hibátlan autó. ha nem sikerül nagyon megkímélt példányt kifognod, akkor fogsz velük szívni.


de én akkor sem vennék mx5öst, ha szíjjal vernének... nekem ennél erősebb a hetero férfi öntudatom.

2010. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az Alfa szép autókat gyárt, a spider is bejön.
2010. aug. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!