Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről a Calibráról vélemény?

Erről a Calibráról vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 18. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A km kicsit sok, de laglább tényleg annyi van benne, jó állapotban van így képről. Menyj el nézd meg és ha a köszöb meg a sárvédő ív nincs rohadva akkor vedd meg. Ja és ügyelj, hogy a sprotkormányra legyen bizonylat. Az órája biztos nincs tekerve. Inkább ezt vedd meg mint 90000-100000 km-est visszatekert óraával és széthajtott motorral.
2010. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt láthatod mit kell megnézni egy calibrán

2010. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Másodiknak:

Ezt, hogy hozták össze?:O Tudom, hogy hajlamos rohadni minden Opel de ennyire? Láttam már elhanyagolt calibrát, de az ehez képest vadi új bömös.

2010. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sunáznám, de ha tuningolni akarod, akkor ne vedd meg...
2010. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát 100.000-el többet ment mint nálam a határ autóvásárláskor :D ...
2010. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Utolsónak: Nem értem miért fontos neked a 140 000 km! Alatta nem nagyon vannak, max tekert órásak. És egy rendesen karbantartott autó több, mint 3-400 ezret le fog futni hiba nélkül.

És a Calibrát hagyd, főleg hülye fiatalok autója, akik egész nap tiltáson mentek vele.

2010. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ajjajaj.. Hát szépen néz ki meg midnen... De a bal hátulja tutira javítva volt... Beltér koszos (volt csak kitakarították ez látszik...)

Amik nekem nagyon szemet szúrnak... A Kadett váltókar ( ez már nem jelent jót :D) A hiperszuper tuningkormány ami iszonyatkényelmetlen, és a tescos homasita pedálok...

Én nem venném meg, mert egyrészt a calibrák legjava már sokszor szét lett hajtva/összekókányolva, és 430 egy 19 éves autóért azzz...

De te tudod...

2010. aug. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tanácstalan vagyok viszont, mindenképpen Calibrát szeretnék :)

430 000 egyrészt sok egy ilyen korú autónál másrészt, ez ár alatt csak gányoltat lehet kapni (ez is lehet, hogy az)


Most akkor tulajdonképpen merre felé induljon el az ember nézelődni?

2010. aug. 19. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!