Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány évet várhatok még egy...

Hány évet várhatok még egy S600-as bálna vásárlásával?

Figyelt kérdés
Már most is alig találni, viszont anyagi okokból lehet várni kéne kicsit, de attól féleg éveken belül elszáll az áruk. Vegyek esetleg egy rosazabb állapotút, és majd folyamatosan újítgassam fel?

2021. márc. 7. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Most kell megvenned és ráérsz bütykölgetni otthon.
2021. márc. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem a csórók autója volt és nem is lesz az
2021. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 D. Brasco ***** válasza:
96%
Erről tényleg nagyon fontos lehet hetente kerdest kiírnod.De amugy nem tudom mit erőlködsz még mindig vele,tekintve hogy az előző kérdéseidnél már kiderült,hogy csak egy ruppótlan bohóc vagy......
2021. márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%

nagy falat az neked..a 600-as (precíz)karbantartása még egy szerviznek is kihívás.

Ugyanis az autó(még ma is)

2021. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Nem fog annak elszállni az ára sehova, nyugodj meg :D.

Ne gondold, hogy ami ma 5 millió, az 4 év múlva 40-et fog érni... :D. Ez nem az a kocsi...

2021. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem írtam én ki hetente semmi ilyet. De látom nem jó helyen kopogtatok...
2021. márc. 8. 09:20
 7/20 D. Brasco ***** válasza:
45%

Ezt nyilván rögtön gondoltuk ,hogy nem te voltál.....ez csupán csak merő véletlen lehet.....

Egyebkent nem tudom mire szamitottal.... még az S600-asoknak sincs kb semmi ertéke,es csak azert mert huszonix évesek még nem filleres dokog fentartani oket es soha nem lesznek sokat érő kivanatos veteránok.De ugyan ezt leirtuk mar a többi kerdesednel is.

2021. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne, hogy jó a varázsgömböd?
2021. márc. 8. 10:26
 9/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező, de te miben reménykedsz? :D


Csak kérdem. Légyszi írd le, mit látsz ebben a kocsiban, amiért szerinted annyira megindulna radikálisan felfelé az ára.


Most felnéztem Mobile-re, elég tág a szórása. Ami ténylegesen ér valamit, azok a kevés km-es példányok (30-60 ezer km mondjuk) Azokért kérnek 20-30 ezer Eurót. De azok úgy is néznek ki. Arra volt költve bőségesen. Hogy azon nem sok pénzt keresnek, azt szinte garantálom...


Nem látom azt, miért érnének ezek a jövőben többet. Nem 3 van belőle a világon...

Lehet feljebb emgy az áruk az idő előre haladtával. De ne gondold, hogy majd olyan szinten fognak mozogni, mint a 300SL-ek, vagy ilyesmi... Meg beköszön a több százezer eurós kategóriába.


Lehet fáj beismerni, lássuk be jelenleg a kutyát nem érdekli ezek a bálna Mercik :D. Ha kupé, ha nem kupé, S600 vagy tökmindegy hányszáz. Annyira szűk réteget mozgat meg, hogy ez nem fogja felverni az árakat...

Úgy látom mivel idehaza az alvilágnak népszerű kocsija volt, egy picivel nagyobb feneket kerítenek ennek az autónak, mint ami valójában. Messze nem akkora durranás ez, mint sokan gondolják.


És hozzáteszem, 20-30 ezer Euróért tuti egy rahedli százszor érdekesebb autót találok mint ezt, és bármikor azokat választanám.

Én nem látom ebben a kocsiban azt a pluszt, amiért ez értékes veterán lenne a jövőben...

2021. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

W140 soha nem fogja elérni a W126 árait, szóval nyugodtan várhatsz vele.


Most is egy fstalicska és 5 év múlva is egy fstalicska autó lesz.

2021. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!