Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket ajánlanátok inkább?

Melyiket ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

Autóváltás következik nálam, ezt a három típust néztem, konkrét motort hozzá nem de valami kisebb-közepes dízel elég lenne számomra.

Melyik és miért lenne előnyösebb a másik kettőnél? Tapasztalatokat is szívesen meghallgatok :)



2021. márc. 7. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Audi A6 (C7)
BMW 5 (F10)
Mercedes-Benz E (W212)
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az Audit venném, a 3.0 V6 TDI motorja nagyon jó
2021. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Audi A6 C7 az egyik legjobb Audi amit a gyártó kiadott valaha. Azért mondom, mert ilyenem van, mestermű.

Nem beképzeltségből mondom, próbálom obiektíven elmondani. Szóval a 3.0 TDI V6 az egyik legjobb és nagyon megbízható, ezt tudjuk. De maga az egész autó nagyon átgondolt, ergonomikus, a legutolsó legapróbb picike gombot is 10x átgondolták, hogy miért oda tegyék, ahova tették. Nem mint az új Audikba, hogy odakúrják a nagy kijelzőt, full logikátlan az egész. Futómű kiváló, a forma nagyon időtálló, sok laikus azt hiszik a 9 éves autóról, hogy új modell. Vannak a BMW-nek is előnyei, de az F10 és C7 összehasonlításban az Audi magasan nyer. Nemcsak én mondom.

2021. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, gondolom a fenntartásukban nincs óriási különbség, tekintve hogy kb egy idősek és egy kategória mind a három kocsi.
2021. márc. 7. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyformák az alkatrészárak a három márkánál, azonos évjáratokon és modelleken belül. Sőt a vételáruk is nagyon hasonló. Kérdés, hogy melyiket mennyire gyakran kell vinni szervízbe. BMW-nél pl az 520D-k katasztrófák, az 530D valamivel jobb (sokkal). Mindenesetre én maradok az Audinál.
2021. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút BMW párti vagyok, ennek ellenére itt az Audit ajánlanám a 3,0 V6 TDI-vel, ahogy előttem is leírták. Ez még pont az az Audi beltér, amit az ergonómiáért és összeszerelésért halálra dícsértek, nem véletlenül. Persze a BMW is egy nagyszerű autó, de a dízelek kevésbé jó hírben állnak, és összességében valamivel sportosabb érzetű, ám pont ezért kevésbé limuzinos feeling, és szvsz ebben a kategóriában utóbbi többre becsülendő.


A Mercedesszel még személyes tapasztalatom csak annyi van, hogy sokszor ültem ilyen taxiban. Nekem valahogy sokkal többet öregedett az a dizájn kívül-belül, mint az Audi vagy a BMW.

2021. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!