Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikorra időzítsem a minkát,...

Nikolas Kidman kérdése:

Mikorra időzítsem a minkát, ha nem akarok a dugóban állni órákat?

Figyelt kérdés

Pestre járok dolgozni, reggel7től Lehet dolgozni, de legkorábban 6:45kor tudnék odaérni, hogy elkerüljem a dugót. És akkor ott reggeliznék, a helyszínen.

Napi8 órát dolgozom általában, tehát 3kor végeznék és indulnék haza.

De tudom azt is csinálni hogy egy későbbi időpontban megyek, és reggel 9 kor kezdek dolgozni, és estefelé végzek.

Szerinted melyik a jobb felállás? Az építkezésen mindkettőt látom.

Dömsöd-Budapest vonalon mozgok.



2021. márc. 4. 07:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Korábban mész-korábban jössz.

Ha 9-re mennél, akkor délelőtt is és délután is nagyobb lesz a dugó.

2021. márc. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten kb.6:30-ig lehet nagyobb dugók nélkül autózni.Utána már dugó-dugó hátán.Főképp belváros,üllői út,Könyves Kálmán-Hungária krt.Én 7:30 kor indulok Kispestről és 40 percig tart mire a Corvinhoz érek.Persze most a járvány miatt picit jobb a helyzet,de vége lesz ennek is egyszer.
2021. márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En evekig 6-kor indultam kifé pestről es mar telitett volt a szembe forgalom. Most a covid miatt passz, de a reggel 6 befelé, este 6 kifele tűnt jónak.
2021. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A privát dolgaidtól tenném függövé.


Minnél korábban végzel, annál több értelmesen eltölthetö szabadidöd marad. Minnél korábban utazol, annál kisebb a forgalom.

2021. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is Dömsöd - Budapest vonalon ingázom, igaz busszal, iskolába. A 6:47-es busz mindig pontosan ér Népligetre, 7:30 körül ér az M5-ösre, de akkor már a bevezetőn végig 15-20-szal mennek az autók, tehát autóval már gázos olyankor (busz megy a sávjában).
2021. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell a dugóban állni, van vonat is:

[link]


És még 1-2 biciklit is segítségül hívhatsz!

A dugót így el is kerülted, ráadásul te magad sem nagyítod azzal, hogy egyedül ülsz és pöfögtetsz egy bádogdobozban!

2021. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Akoor menj, amikorra be kell érned. Nagyobb időpazarlás az, hogy sokkal korábban indulsz, mint kéne, aztán ott csövelsz a munkahelyen, mert túl hamar beértél.
2021. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
9 re érj be és 18 kor indulj haza akkor már lightos
2021. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Lakatos vagyok, viszem a szerszámokat nem mehetek vonattal.

Megvan az a lehetőségem hogy én szánom meg a munkaidőm kezdetét és véget.

Azthittem van valami tuti tipp, hogy mit tudom én, egy órától háromig szabadok a sávok.(mármint nappal)

2021. márc. 4. 11:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
lakatos? mármint á nyóckerbő vagy karos széria lakatos?
2021. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!